Sayfa 14/269 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 105 - 112 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    yukarıda ifade etmeye çalıştığım bu işte... citi geliyor finans geliyor ... gelecekler tabi... iş meril yapı üçlüsü neden bu fiyatlara kadar baskı kurmaya çalıştı ... anlamadığım bu....
    Hocam... istemedikleri kişiler geldi demekki tahtaya... bir de bu tahta ilk defa böyle değil ki... yıllardan beri böyle.... arada 1-2 ay hızlı hareket ediyor... geri kalan bütün aylar hep baskılı, hep hacimsiz...

merril kademelerden götürdü parayı. muhtemelen iş bankasına komisyon ödemiştir, bu hareketler için.... 5 vermiştir 15 almıştır...
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Garanti resmen is yatirima blok halinde hisse devretti.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Garanti resmen is yatirima blok halinde hisse devretti.

Garanti de işin baskısıyla yabancıdan iş adına topluyor malı desene, bu kağıdın baş belası sahibi iş, ya değerleme bir an önce gelecek ya da başka bir godoman alıp süpürecek yoksa daha çok saç baş yolarız.

4. 3.77 'da yazılı olan 1 milyon lotu İŞ YATIRIM'A devretti Garanti bankası.

Bu şu demek; Garanti bankasından işlem yapan İŞ yatırım.

Daha sabah bu duruma deginmistim. Simdi belirtiler kendini daha iyi gosterneye basladi. Bu yatirim kuruluslari diger firmalara ederinde deger bicerken trakyaya 3.48 ongorulerde bulunmalari isin icinde pislik oldugunu gosteriyordu zaten. Isyatirim sitesinde hala trakya nin hedef fiyatini guncellemedi. Bu bile bir hinlik oldugunu gosteriyor.
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    3.77 'da yazılı olan 1 milyon lotu İŞ YATIRIM'A devretti Garanti bankası.

Bu şu demek; Garanti bankasından işlem yapan İŞ yatırım.

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Daha sabah bu duruma deginmistim. Simdi belirtiler kendini daha iyi gosterneye basladi. Bu yatirim kuruluslari diger firmalara ederinde deger bicerken trakyaya 3.48 ongorulerde bulunmalari isin icinde pislik oldugunu gosteriyordu zaten. Isyatirim sitesinde hala trakya nin hedef fiyatini guncellemedi. Bu bile bir hinlik oldugunu gosteriyor.

kendileri küçük yatırımcı düşmanıdır. bu yıllardan beri böyledir. benim en sevmediğim kurumdur kendileri. bir çok gidecek hisseyi tutar... yabancıya sövüp sayarız ama bakmayın... yabancı uzun vadelidir ve daha güvenilir hareket eder...

Ben su trakyadan umdugumu alayim is bank la ilgili hic bir sirkete yatirim yapmam. Bu kadar peofesyonel yonetilen sirketler borsada ancak bunkadar rezil yonetilebilir.
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    kendileri küçük yatırımcı düşmanıdır. bu yıllardan beri böyledir. benim en sevmediğim kurumdur kendileri. bir çok gidecek hisseyi tutar... yabancıya sövüp sayarız ama bakmayın... yabancı uzun vadelidir ve daha güvenilir hareket eder...

8. 4,30 maliyetli 20 bin lotu 10 bin zararla 76’dan çıktım dostlar bu sürünmeye dayanamadım gusgr bozup gelmiştim külliyen zarar oldu, başka hissede şansımı deneyip geri geleceğim inşallah. Ters indikatörümdür inşallah benden sonra hareket başlar burada yüzler güler. Herşey gönlünüzce olsun.

Sayfa 14/269 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •