Special Days Image
Sayfa 17/269 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Şu yapılan işlemleri anlıyan varmı düşüşn sebebini soruyorum?
    Onca saçma sapan işlemler onca sahte işlemler akıl alır gibi değil,
    Onca olumlu teknik dendi ,hak getire ,olumsuz teknik yada olumsuz olmayan teknik oluşum dahi düşüş olarak değerlendiriliyor,
    Ama olumlu tekniğin hakkı verilmiyor peki neden?

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by SihamıKaza Yazıyı Oku
    ky neden satsın abi....

öyle diyorsun ama bak işte sattığını söyleyen arkadaşlar oldu! herkes sabredemez! trkcm bunaltıyor! zamnında tekstilbanktada böyle olmuştu 1.00 alıp 1.04 ten satıyordum sonra tekstilbank taa 0.63 kuruşlara indi aylarca bekledim maliyetimi 0.83 kuruşa kadar indirmiştim bi yükseldi 1.17 den sattım sevinmiştim sonrasını biliyorsunuz tekstilbank, icbct oldu nerelere gitti bende seyrettim:D bakalım bu trkcm napcak güldürücekmi ağlatıcakmı! sabır!
    Çok bunalttı dostum, bir süre daha bunaltmaya devam edeceğim için çıktım ben, sonra yine geleceğim ha o arada hareket başlarsa kısmet değilmiş deriz. Ama bu p.ç iş yatırım bunaltmaya devam edip kağıdı satandan buralardan toplayacak, sabrı olan devam edecek bir bakmışsın kağıt 5’lerde ama sabır edebilene..

3.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Şu yapılan işlemleri anlıyan varmı düşüşn sebebini soruyorum?
    Onca saçma sapan işlemler onca sahte işlemler akıl alır gibi değil,
    Onca olumlu teknik dendi ,hak getire ,olumsuz teknik yada olumsuz olmayan teknik oluşum dahi düşüş olarak değerlendiriliyor,
    Ama olumlu tekniğin hakkı verilmiyor peki neden?

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Sn Toibek,

Hareketin amacı bunalanı burdan toplamak, yabancıyı da arada metro falan hareket çekip toplamaya devam ediyor. Bgnkü kaos ortamında istese 3,40’a değdirirdi ama o zaman başka müşteri gelirdi. Bu karakter yoksunu da o yüzden bu seviyelerden düşeni topluyor yeni birini de cazip gelmediği için uzakta tutuyor. Yeni gelen olursa da kafasına boşaltıyor lotu, bence kağıdın dibi buralar daha düşmesine izin vermez, vermiyor. Eli çok güçlü maalesef.

4. Takaslarin tamamını gören biri söylerse memnun olurum, metro ,global , A1 capital ve yatırım ortakliklarinda ne kadar mal var.
    İşlemlere bakınca galip çok daha önceden hazırlık yapmış gibi bir izlenime kapıldım.

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hacim iyice sıkıştı... 75 'den alıcı geldi... Bugün 85'i atlatır... yarın da 95 'i... gerçek alıcı 75 'den geliyor... ben şuan hissede değilim... 95'den sonra gireceğim maalesef... ama görünen bu...

VIOP tarafında açılışından beri tam 12 dk hiç işlem olmadı... açılışta bile...

bunun ardı, UZUN İĞNE YUKARI BAR... yani beyaz marubozu..
    Yükseleceğini biliyorsan şimdi gir. bak 3.75 ten yakalamışsın ne güzel.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hacim iyice sıkıştı... 75 'den alıcı geldi... Bugün 85'i atlatır... yarın da 95 'i... gerçek alıcı 75 'den geliyor... ben şuan hissede değilim... 95'den sonra gireceğim maalesef... ama görünen bu...

VIOP tarafında açılışından beri tam 12 dk hiç işlem olmadı... açılışta bile...

bunun ardı, UZUN İĞNE YUKARI BAR... yani beyaz marubozu..
    Teknik ciddi yanıltıyor trakyada sn hermes,ne ümit ettik ne bulduk ne gördük sonucunda,
    Kısada olsa ümitlendik sevindik ama keşke deiğinşz gibi olsa idi.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by xyerhan Yazıyı Oku
    Yükseleceğini biliyorsan şimdi gir. bak 3.75 ten yakalamışsın ne güzel.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam o tarihi hacimler boşuna atılmadı... neresinden tutabilirsek işte... bekliyoruz... ben bu hisseyi 4 senedir taşıyorum... kimseler bilmezken biz bu hisseyi araştırıyorduk.... güzel güzel gidiyorduk... sonra büyük bar oluşunca çok yatırımcı çekti... 3 liradan almayan 4 liradan almaya kalktı... durum bu... keşke hiç atmasaydı o barı... bezdiriyor... param tam 15 iş günü yattı boşu boşuna.. ben buna sinir oluyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Teknik ciddi yanıltıyor trakyada sn hermes,ne ümit ettik ne bulduk ne gördük sonucunda,
    Kısada olsa ümitlendik sevindik ama keşke deiğinşz gibi olsa idi.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam iş yatırım varantta, viop da sıkıştırıyor milleti bu yüzden yatayız...

Sayfa 17/269 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •