Sayfa 200/269 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Milleti bıktırıp elinden mi almak istiyorlar acaba ucuza mal etmek için kimse satışa spk bile karışamaz ki

Andcm ve deniz cam dışarıda fazla kyde yani olmadığı için de yükseltiliyor belki

Vel hasıl 4 şirket birleşecek ne için ky içinmi kendileri içinmi peşkeş içinmi

Satarlar ucuza mal ederler sonra alttan alırlar yine mantık bu ky zararına akla ne geliyor ise ha usulüne uygun olmak zorunda ama kitabına ne kadar uydurabilirlerse bekleyip göreceğiz

Covidi neden tirpanlamak icin kullaniyor ki uzman kurulus. Covid bu yil var seneye yok. En azindan sonsuza dek yok. Uzman kurulus 31.12.2019 tarih itibariyle olan bilancoyu degerleyip fiyat cikarmak zorunda. Pwc tamamen is bank yonlendirmesine gore sonuc cikarmak icin elinden geleni yapmis. Hadi satin alsin birisi satarlar mi trakyayi 3.47 hisse degeriyle 3.5 milyar liraya. Devrolan sirketler icinde en buyuk sirket trakya ve en buyuk golu de trakyaya attilar. Ins buyuk yatirimcilar bu isi davalik ederler. Ins hukumet isbanka coker. Neymis Atamizin hisselerini yonetiyorlarmis. Atamiz size guvenenlere kazik atin diye mi emanet etti o hisseleri.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. olan oldu hissemiz belliki bekletiyi yıktı! ben uzun vadeciyim peki birleşmeden sonra ne olur acaba diye düşünüyorum artık! eğer düzenli temettü ve bedelsiz vermezse birleşen şirket işte ben o zaman yandım!

yatırım tavsiyesi değil merak sadece!

4. Benim tahminime göre SPK belirlenen fiyatın adil olmadığı için 5.47 fiyat yapılmasını isteyecek.
    Tabi olan bize oluyor, zihnen, fikren yoruluyoruz. Acaba böylemi olacak, yoksa şöylemi olacak, yönetim bizi çok yoruyor.
    Yalnız fiyatları açıkladılar , Şişe 8, Trakya 5.47 hissenin bu fiyatları görüp çıkması lazım.
    Çıkmıyorsa yine iş ve şişe yönetimi olarak kendilerinin alması lazım. Bakalım neler olacak.

Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi görüşlerimdir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by SihamıKaza Yazıyı Oku
    olan oldu hissemiz belliki bekletiyi yıktı! ben uzun vadeciyim peki birleşmeden sonra ne olur acaba diye düşünüyorum artık! eğer düzenli temettü ve bedelsiz vermezse birleşen şirket işte ben o zaman yandım!

yatırım tavsiyesi değil merak sadece!
    Bugünkü telekonferansa göre yıkılan bir şey yok . Şirket mevzuatı yerine getirdik, son söz spk nin ne derlerse yapacağız. Yapamazsak da vazgeçeceğiz diyor.

Herkes sise 8 trakya 5.40 diye niye dusuk cikti diye yakiniyor. Bu konu benim nezdimde onemsiz. Neden mi. Bir sirket defter degerinin yani gercek degerinin altinda islem gorebilir. Buna piyasa karar verir. Benim tek takildigim nokta trakyayi sise ve diger hisseler karsisinda cok degersiz degerlemeliri. Anacam bile 0.88 degerlenirken 4 yonetmin 3 unde trakyayi ucuz birakarak sise karsisinda degersizlestirdiler. Asil onemli olan trakyanin sise karsisinda bukadar degersiz gosterilmesidir. Gerisi piyasanin takdiri.

Ayrilma hakki teblig ile alakali oldugu icin ona deginmedim.
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Herkes sise 8 trakya 5.40 diye niye dusuk cikti diye yakiniyor. Bu konu benim nezdimde onemsiz. Neden mi. Bir sirket defter degerinin yani gercek degerinin altinda islem gorebilir. Buna piyasa karar verir. Benim tek takildigim nokta trakyayi sise ve diger hisseler karsisinda cok degersiz degerlemeliri. Anacam bile 0.88 degerlenirken 4 yonetmin 3 unde trakyayi ucuz birakarak sise karsisinda degersizlestirdiler. Asil onemli olan trakyanin sise karsisinda bukadar degersiz gosterilmesidir. Gerisi piyasanin takdiri.

Sayfa 200/269 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •