Sayfa 230/269 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Valla başta iş grubu sonra şişe grubunun bu birleşme dolayısıyla ky ye yaşaktıkları sonrasında akp nin chp payları üzerinde yapmak istedikleriyle ilgili ,

Bu grubun bir gıdım yanında değilim yani düşünce olarak,bunca yaşattıkları sonrasında,

Delikanlı gibi,şirket ederlerinden ,resmi rapor ve değerleme üzerinden teklifde bulunmayıp,şuan eski kanuna eski tebliğe göre böyle oluyor ,yeni kanun çıktı ama tebliği olmadığı için yeni tebliğ gelince ona göre düzenleme yaparıza göre iş yapıcağını söyleyip ky i o denli ikilimde bıraktılarki aslında olması gerekenler çok açık iken,kanunla dahil netleşmişken,üzerine virüs belasınıda yedirdiler bizlere,

İş grubunun ne hali varsa görsün diyorum,akp ne halt edicekse o chp pyalarıyla ilgili önceden tepkili izleyecek neden yapıyorsun diyecekken,şimdi susarak izleyeceğim.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Türkiyede ky ya en çok zulüm yapan grup,iş grubudur,,çıkıpta delikanlı gibi,biz ky nın yanındayız diyemiyorlar,boyna kaçak güreşiyorlar.
    Ky nın tek dostu Oyak grubudur,,hem yüksek temettü verir,hem de olması gereken fiyatlamaları anında hissede gerçekleştirirler,bu bakımdan ben Oyak grubunu tebrik ediyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Türkiyede ky ya en çok zulüm yapan grup,iş grubudur,,çıkıpta delikanlı gibi,biz ky nın yanındayız diyemiyorlar,boyna kaçak güreşiyorlar.
    Ky nın tek dostu Oyak grubudur,,hem yüksek temettü verir,hem de olması gereken fiyatlamaları anında hissede gerçekleştirirler,bu bakımdan ben Oyak grubunu tebrik ediyorum.
    Oyak grubu başlı başına bir baş yapıt zaten,
    Sonrasında koç grubudur,
    İş grubuna gelecek ve gerçekleştirilecek her aksiyonu film izler gibi izlicem çok net

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Oyak grubu başlı başına bir baş yapıt zaten,
    Sonrasında koç grubudur,
    İş grubuna gelecek ve gerçekleştirilecek her aksiyonu film izler gibi izlicem çok net

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aylarca iş bankası grubu övüp, sonra buraya gelmek de ne diyim şimdi? oyakc 3.50 tüpraş 60 olunca ne yazacan acaba?

ayrıca işc olayı miras hukukuyla ilgili. hukukla adaletle yani.

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    aylarca iş bankası grubu övüp, sonra buraya gelmek de ne diyim şimdi? oyakc 3.50 tüpraş 60 olunca ne yazacan acaba?

ayrıca işc olayı miras hukukuyla ilgili. hukukla adaletle yani.
    Adam birleşme başladığından beri hep olumlu yazdı her seferinde is grubunun oyunlarını görmeye başladı gelinen son durum bu
    bir patron şirketinin çoğunluğu kendindeyken her yukarı hareketinde takozu koyarsa yatırımcı sana nasıl güvenecek tam hisse gidiyor tak satıyor viop varantdan milleti çarpıyorlar birleşme olayı bitsin bir daha cam grubuna güvenmek yok

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borsa daki şirketlerin fk ve pd/dd leri ile ilgili paylaşıma denk genk geldim,

Ufak,orta,büyük her şirketi dahil etmişler,

Fk lardan soda ve trakya borsadaki en ucuz sanayi şirketleri şuan paylaşım yanlış değilse,tüm şirketler içinde,

Pd/dd olarakda trakya en ucuz sanayi şirketi ,yine dediğim gibi paylşım yanlış değilse,tüm şirketler içinde yine,

Bir çok hisse sahibi şu direnci bu hafta kırramıyız diye konuşuyor,o hisseyi satıp bunu aldım yorumları yapıyor,allah daha çok versin inşallah herkez aynı gemide sonuçta,

Ama burda şişe grubundaki bu ucuzluğuyla övündüğümüz şirketlerle ilgili haber,bilgi vb. açıklamanın gelmeyişi yordu ki ne yordu artık,sabır sabırda nereye kadar,mecbur buraya kadar bekleyen sonuna kadar bekler herlade,karda zararda etsem sonuna kadar beklicem ben şahsım adına,

Övündüğümüz ucuzluk,sağlamlık,kurumsal firma oluşları doğru ve çok doğru ama be denli yıpranmayı hiçbir şişe grubu ve iştirak yatırımcısı hak etmedi,

Hep konuştuğumuz şeyler aynı,
    Tebliğ,kanun,iş bankası,chp,akp,chp hisseleri ,

Bu denli zor olmamalıydı ama şans,

Pwc raporu dedik dedik,fazla değerlemezler dediler pwc 4 adet yöneteme göre güzel değerler buldu ama ondan sonrası hala yok bekliyoruz,

Beklemye devam,bakalımbekledikçe daha nelerle karşılaşcaz

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Burada yazılmayan birşey var. Şişecam Cinerle birlikte ABD de soda yatırımı yapacak . Bu konu hakkında ne biliyoruz ? Çok az şey. 2 milyar dolarlık bir yatırım bu. 1 Şişe 1 Ciner koyacak. Tabi soda üretecekler bir eyalette. Peki Şişecamın bugünkü piyasa değeri ne ?1.652 milyar dolar. Sodanın ne ? 850 milyon dolar. Yani Sodanın yatırımı Sodanın değerinden büyük. Şişecamın biraz altında.
    Şimdi biz ne biliyoruz tabi soda hakkında ? Nasıl fizibilite raporları var ? Rekabet koşulları nedir ? Kaçımız baktı internetten ? Hangi eyalette, kaç yıllık rezervi var ? Çözelti yöntemi nedir ? Neden böyle bir yatırıma gidildi ? Bunları bilmeden kim alıp gçtürecek milyon lotları ?
    Bu kamuya açıklandıktan sonra yabancı satışı başladı. Çünkü yabancı yatırıma başlamayı sevmez. Bitmek üzere olan yatırıma gelir.
    Tüm bunların üzerine birleşme mevzu, Suriye İdlib/ Rusya olayları , İç ekonomi sıkıntıları, İkidebir İşBankası hisseleri deyip, hatta bir iki haftaya çıkacak diye en üst tondan nerede ise 2 yıldır söyleyip ; hiçbirşey yapılmazsa, birde en önemlisi virüste eklenince belirsizlik tavan yaptı. Şişe cam birleşmeye kadar iştiraklerde alım yapamayacak. Şimdi kim götürecek bu hisseyi yukarıya ?
    Sadece kendisi...Ne zaman ?

Sayfa 230/269 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •