Sayfa 243/269 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Arkadaşlar cahilliği mi hoş görün. Birleşmeye, trkcm ve diğerleri yani kaç liradan birleşiyırlar. Kafam karıştı. Örneğin bende 15000 Lot ttrkcm var yani paramı ödücem üste daha yada Lot sayısımı düşecek. Vallahi allak bullak oldum. Bu birleşmelerde hep zArar ettim. Açıklarsanız sevinirim

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by umut45 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar cahilliği mi hoş görün. Birleşmeye, trkcm ve diğerleri yani kaç liradan birleşiyırlar. Kafam karıştı. Örneğin bende 15000 Lot ttrkcm var yani paramı ödücem üste daha yada Lot sayısımı düşecek. Vallahi allak bullak oldum. Bu birleşmelerde hep zArar ettim. Açıklarsanız sevinirim

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    15 bin lot x0,676=10140 lot şişen olacak
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Şöyle bir soru sorsam
    Hisse sayıları ne olacak birleşme sonrası elinde sadece şişe olacağına göre 10 milyar şişe hissesimi olacak yoksa başka bir sayımı?
    Andcam 3 milyar
    Trkcam 1, 250 milyar
    Soda 1 milyar
    Şişe 2 milyar

Hisse sayılarını salladım şişe hisse sayısı ne olacak ve bunun vadelisini elinde tutan yani Trkcam olan bundan nasıl etkilenecek varmı bilen bir forumdaş

3.064 milyar şişecam sermayesi olacak.
    bütün kuzular içinde olacak.
    halka açıklığı %43 olacak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Şöyle bir soru sorsam
    Hisse sayıları ne olacak birleşme sonrası elinde sadece şişe olacağına göre 10 milyar şişe hissesimi olacak yoksa başka bir sayımı?
    Andcam 3 milyar
    Trkcam 1, 250 milyar
    Soda 1 milyar
    Şişe 2 milyar

Hisse sayılarını salladım şişe hisse sayısı ne olacak ve bunun vadelisini elinde tutan yani Trkcam olan bundan nasıl etkilenecek varmı bilen bir forumdaş
    3.064 milyar galiba.

6. Ya birleşmesi planlanmış ve oranı belli bir şirketin tahtası açık olup işlem yapılması yatırımcıya ne kazandırırki. Örnek trkcm 7 tl olsa birleştiği zaman şişeden alacağı pay belli. Yatırımcı Neden böyle bir riske girinsin. Acaba benmi yanlış yorumluyorum?

Bende tam olarak aslında batık borsacı gibi bir şey belirtmek istemiştim

Yani elimde 10 tl Trkcam olmuş bir hisse ile 3 TL olmuş bir hisse nin satöadıktan sonra sadece elinde şişe hissesi artmış olacak

Kısacası 3 TL Trkcam aldın 10 tl olduğunda satamadıysan

Eline 5 bin adet 15 tlden şişe verirler birleşme den sonrada 5 tl ye düşerse2. Zararıda görmüş olursun

Sonuç itibariyle Trkcam da karı görünce satmaz isen sonunda şişe olduğunda da düşerse zararın kallavisi olur

Yüksekten mallanan çok ise bu dediğimi yapıp milletin elinden ucuza alıp sonra götürebilirler

Ytd

para girişi var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 243/269 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •