Sayfa 25/269 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 193 - 200 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Merakım şu bu düşüş nezaman bitecek acaba,ne olması lazım yada illa birşey olmasımı lazım açıklama vb. gibide bu düşüş bitsin.
    Şuanki modumuz şu ne olursa olsun düş,sadece düş,
    Birleşmeden dolayı güçlü durmamız lazımken tam tersiyiz ,oda bizi buldu,
    Çimentolarda haner öncesi primler başladı sonradı güçlü durma hali hep devam etti,
    Burda ise yok öyle bir durum

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. TRKCM - Trakya Cam

Mipazın bugünki hareketine bakın ve son 1 ve 3 aylık harekete bakın kim almış ve satmış,

Son 1 ayda cıtı 1 milyon satmış son 3 ayda ise 6 milyon lot citi satmış,
    Yani asıl hareket olmadan 5 milyon satmış son bşr aydaki harekette 1 milyon daha satmış,

Citi takasada bşr numaraymış satmış hemde ciddi satmış ama hissenin durumu ortada,

Demen oki yabancı kıstas olmaz,sana sunulan ve onların yönlendirdiği sistem parçalarından sadece biri teknikde olduğu gibi,

Tekniği önemli hala geriri senin için teknikde teknik dersin,yabancı önemlidir senin için yabancıda yabancı dersin ama,ama üsı var işte

Nasıl oluyorda oluyor oluyor işte

3. fiyat burda durursa iyi ... birazdan çaycı gelir .. o atar yukarı bir kaç kademe...sodaya bir kaç gündür güzel ilgi var... bilmediğimiz bir şet mi var acaba orda

4. İki gün önceki satışlara ve alışlara bakın,
    Garanti 2.2 milyon güyya satmıştı yabancıyla çalışmaz genelde trakyada öyle en azından,
    Finans 1.3 milyon artı idi,şimdi takasa bakıyorum iki gğn sonra yansıdığı için,garanti sadece 420 bin satmış sadece ,iki gün önce o yğksek satışla düştük ama oratada aslında satış yok,satıcı kim yine doçe ,

Diyorum ya hem yalancı yabancımız var birde yabancı var bu yabancılarımı tetikliyorlar satmaları için

İşlemlerin çok sahte oldupunu söylüyorum ya bundan işte

Bir sahtekarlik var. Ama amacini cozemiyorum. Sebebi neredeyse meril haric 31 ocaktan bu yana herkes aliyor zararina satiyor gibi. Iki gunde is yatirim da iki gundur ufakda olsa saticili. Metro aliyor alttan satiyor. Tahta hacimsiz dusuyor cunku hacmin buyuk kismini meril kademeler arasinda al sat yaparak gerceklestiriyor. Ben boyle bir tahta hic gormedim desem abartmis olmam sanirim. Doce ve meril harici kimse net ve anlamli degil dususe gectiginden beri tahtada.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    İki gün önceki satışlara ve alışlara bakın,
    Garanti 2.2 milyon güyya satmıştı yabancıyla çalışmaz genelde trakyada öyle en azından,
    Finans 1.3 milyon artı idi,şimdi takasa bakıyorum iki gğn sonra yansıdığı için,garanti sadece 420 bin satmış sadece ,iki gün önce o yğksek satışla düştük ama oratada aslında satış yok,satıcı kim yine doçe ,

Diyorum ya hem yalancı yabancımız var birde yabancı var bu yabancılarımı tetikliyorlar satmaları için

İşlemlerin çok sahte oldupunu söylüyorum ya bundan işte

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Bir sahtekarlik var. Ama amacini cozemiyorum. Sebebi neredeyse meril haric 31 ocaktan bu yana herkes aliyor zararina satiyor gibi. Iki gunde is yatirim da iki gundur ufakda olsa saticili. Metro aliyor alttan satiyor. Tahta hacimsiz dusuyor cunku hacmin buyuk kismini meril kademeler arasinda al sat yaparak gerceklestiriyor. Ben boyle bir tahta hic gormedim desem abartmis olmam sanirim. Doce ve meril harici kimse net ve anlamli degil dususe gectiginden beri tahtada.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Veriler şimdi oturdu erken yazmış oldum kusuruma bakmayın ,
    Yazdığım düzelteyim,garantinin satımı finansın alımı birebir oturdu şuan,
    Sahte işlemlerin örneği olarak verdiğim bu örnek doğru değil,ama harici geçmiş işlemlerin genelindeki düşüncem yine aynı.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Sn hermes citinin bugünki alımı nerde önemi olan bir alım değil ama yokki öyle bir alım,
    İki gün önce alınan malın virmanıysa o ayrıda ,iki gün önceki alım o eğer dediğin oysa.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

700bin lotu var şuan masada. Pastanın solunda 700bin lot citi bank adına işlem yapıyor... Biri HSBC diğer yapıkredi... yapıkredinin hepsi olmayabilir...
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

8. TRKCM - Trakya Cam

Alış kademeleri 10 ar 20 şer bin lot ,

Şimdi bu kademelerle trakyada malmı toplanacak,hadi öyle olsun,

İçine sıçmaya sıçtınızda hissenin 10 ar bin lot alıcın olduğu tahtadan kim nasıl kazanacak,alın size bir saçma işlem şekli yine,

Hatta 8 9 kademe alt kademeler 3 4 bin lotda bekliyor

Yalan yok bu işlemelri kafam basmıyor artık

Sayfa 25/269 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •