Sayfa 256/269 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Evet.
    Mevcut fiyatlar ayrılma hakkı fiyatlarının üzerinde olduğu için elimdekileri şirkete veririm demek de mümkün değil. Bu nedenle grup hisselerinden alım yapacak olsam sizin yaptığınız hesabı yapıp en uygun olanını alırım.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yalnız biraz araştırdım Oyak çimento birleşme işlemlerinde değerlendirme raporunda yazan tüm oranlar SPK tarafından değiştirilmiş. Kimi şirket için artmış kimisi için azalmış.
    Böyle bakarsak birleşecek şirketler içindeki en büyük sermayeli olan Trakya cam’ın oranı ciddi şekilde artabilir. Buda fiyatı bambaşka yerlere getirebilir. Çünkü mevcut belirlenen oranlar saçma ve adaletsiz.
    İçerden haber alanlar acaba bunu mu fiyatlıyor diye düşünmüyor değilim..

2.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    Yalnız biraz araştırdım Oyak çimento birleşme işlemlerinde değerlendirme raporunda yazan tüm oranlar SPK tarafından değiştirilmiş. Kimi şirket için artmış kimisi için azalmış.
    Böyle bakarsak birleşecek şirketler içindeki en büyük sermayeli olan Trakya cam’ın oranı ciddi şekilde artabilir. Buda fiyatı bambaşka yerlere getirebilir. Çünkü mevcut belirlenen oranlar saçma ve adaletsiz.
    İçerden haber alanlar acaba bunu mu fiyatlıyor diye düşünmüyor değilim..
    Yakından takip etmiyorun. Dolayısıyla böyle bir değişiklik olduğunu bilmiyorum. Oranlar değişirse kuşkusuz bambaşka bir tablo çıkar.

Bol kazanç dilerim.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ne öldürdüler şu kağıdı, canı çıktı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

oldu olacak oldu olacak hissede olanın canı cıkacak..son bi kaç gunun alan satanı cok asırı bir mal degişimi yok yapı a1 info tahtayı asagı dogru suruklerken akşama kadar al sat yaparak hem hisse tarafına gireni hem vadelisine gireninin canına okuyorlar..işbanta yardım ediyor sagolsun bunlara...resimleri incelerseniz daha iyi anlarsınız..tam yerine tezgahı acmışız her şekilde düşüyor düşmesinin tek nedenide pastalarda...guzel tazgah acmışlar hissede tarafında vadelisinde yapı başı cekiyor hepside tek elden idare ediliyordur kurumlar farklı olsada bu kadar nokta atışı hep karlı işlem yapmak baska izahı yok...

gunluk alan satanlar ve vadelisindeki alan satanlar 16 sından bu yana

alıcı geldikce vere vere düşürmeye devam ederler ne zaman alıcı gelmez satıcı gelir bu seferde yukarı yukarı giderler..tez zamanda birleşme haberi düşşede hareket olursa bir an önce kurtulsak bu tezgahtan başka turlu cıkılmaz

grafiklere göre fiyat 4,50 üstüne cıkmadıgı sürece yön aşagı duruyor....grafiklere baka baka terste kaldık buyuk başarı bunu becermekte

günün alan satanı ve son 5 gunun alan satanı...yapı 5 gunde 179 milyon a1 112 milyon işlem yapmış..bu adamlar borsa takas payı aracı kurum payı vergisi sunu bunu ödemiyorlar galiba bunlara işlem yapın diye yasal izinmi verilmiş...akşama kadar insanları yanıltıyorlar işi kumara döküyorlar...spk görüyordur amma ses etmiyor nedense bu kadar gereksiz al sat yapmalarına..
    bugun yapı 22 milyon işlem yapmış alım maliyeti 4,302 satım 4,305 aradaki 0,03 kuruş icinmi bu kadar hacim yaratmak

saatlik grafige göre 4,33 üstünde 1 saat kalırsa 4,40 olurda daha ileri gitmek isterse 4,60 görülür..düşmeye devam derse fiyat vermek zor nerde durur ne yapar..

ayın başından bu yana takas degişimi

Sayfa 256/269 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •