Sayfa 51/269 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. TRKCM - Trakya Cam

İşin alımlarının hiç biri önemi yok,üstlerden onca mal aldıda ne oldu sn karabaht,
    Burdaki iş başka gibi,alımlardan satımlardan çok net anlaşılıyor ama elden gelende yok ,izliyoruz saçma işlemeleri,
    Merakım şu ,acaba kaç milyon lot daha satış gelmesi lazımki yada satış yaptırılması lazımki tamam desinler artık yeter desinler

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : toibek; 27-02-2020 saat: 16:16.

111000 in alti ucurum endekste.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tüm dünya borsaları hepsi satılıyor

4. rusya ile Türkiye anlaşırlarsa biz pozıtif etki eder

5. TRKCM - Trakya Cam

Harun bile twitterdan en aşşa pd dd sinden trakyanın patron tarafından alınacağını yazmış,ne düşündüde yada bu kanıya vardıda bunu yazdı acaba,%40 şuanki fiyattan pd dd sime denk geliyor az altı olmakla birlikde
    O bile trakyanın ciddi prim yapacağına şuan için inanmış (sonrası ne olır bilinmez) ona göre ciddi pozisyon almış,yok uydu başka hissede trakya,neden trakyaya gömüldü bu denli acaba,alarkoyu,zoreni,isgyo yu ciddi taşıyıp prim yaptırdığını biliyorum,salak değil diye kabul ediyorum,
    Neden satarsınız yavşkalar diyor 3.5 tl lerden,aynı şeyi düşünüyoruz ama ne çare,

(((Buradan bile %40 yukarılardan şirketin alacağı malı 3,50’ye ******lar satıyorsa ben ne yapayım mal aldım çekildim kenara.)))

Son düzenleme : toibek; 27-02-2020 saat: 17:04.

6. TRKCM - Trakya Cam

Nur topu gibi Harunumuzda oldu ya,
    Sanki çaycı yetmiyordu şimdide sarı tişörtlümüz var artık,
    Neden bunlar sürekli trakyada başka hissemi yok,
    Şişe grubunda başka pozisyon alıcak şirketmi yok,
    Git sodaya,anadoluya ,şişeye ne işiniz bar kardeşim derdiniz nede trakya,

Harun için olumsuz değilim ama,olması iyi ama iki sonra fikir değiştirmez ise Eğer harun sürekli tahtad olur ise ,hayırlı olur bizim için bardır bir bildiği demekki diyorum.

7. Ortalık bi toparlansın hocam, tüm kayıpları bir seansta geri alırız. Memlekette pek ciddiye alınmıyor olsa da bu virüs meselesi öyle hafife alınacak, geciştirilecek bir mesele değil. Ana sektörlere ciddi darbe vuruyor malesef. Şu işten de hayırlısıyla bi sıyrılalım trkcm da hak ettiği yerine gelir.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Nur topu gibi Harunumuzda oldu ya,
    Sanki çaycı yetmiyordu şimdide sarı tişörtlümüz var artık,
    Neden bunlar sürekli trakyada başka hissemi yok,
    Şişe grubunda başka pozisyon alıcak şirketmi yok,
    Git sodaya,anadoluya ,şişeye ne işiniz bar kardeşim derdiniz nede trakya,

Harun için olumsuz değilim ama,olması iyi ama iki sonra fikir değiştirmez ise Eğer harun sürekli tahtad olur ise ,hayırlı olur bizim için bardır bir bildiği demekki diyorum.

Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8. Bugün Galip öztürk stop yapmış galiba..onun kurumlardan 9,5 milyon satış var..
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

Sayfa 51/269 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •