Sayfa 52/269 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 409 - 416 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Aynen metroyu full bosaltti. Diger kurumlarini bilmiyorum. Ama bu idlip dolayisiyla rusya ile olan risk borsayi cokertti. Buyuk destegini kirdi endeks. 90 binlere kadar cekilebilir. Dunyadaki en ucuz sirketler bizimkilerdir sanirim. Thy 0.45 civarinda degeri.
     Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Bugün Galip öztürk stop yapmış galiba..onun kurumlardan 9,5 milyon satış var..
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bakıyorum hesap edilen ort. fiyatların çok aşağısına gelen hisselere hiç tepki konulmuyor ? .... bizim bilmediğimiz bir şey olursa hiç şaşırmayacağım.....( birleşmeden vaz geçilmesi , yada aortu aşağı çekecek bir neden ) çünkü adamlar dolandırıcı (bence ) en kötü 5 35 e alacağım dedin şişeyi neden almıyorsun .. yada soda yı ... pwc den daha düşük fiyat mı bekliyorsun....bazı yorumları görünce sinir oluyorum.. neymiş tüm borsalar düşüyormuş yine biz az düştük tarzında... tüm borsalar yükselirken sen yükseliyormuydun.... hisselerde öyle oyunlar oynanıyorki yok yabancı satmış , yok biri açığa satmışmış.. hepsi palavra hepsi anlaşmalı... oyunun adı ky nın paralarını nasıl çarparız..... iş yatırım şişede 5 35 e 3 milyon lot koysun bakalım hangi babayiğit açığa satacak yada hangi yabancı satacak.... 3 m eritilirse bi 3 m daha koysun...yazık milletin birikimlerini böyle oyuna getirerek çalmak .... spk bunları görüp neden incelemez oda ayrı bir konu....

3. Ana trend desteği 106 bin seviyesinde ve çok güçlü. Zaten gap de vardı o civarda yani bir gün dolacaktı, bu vesileyle onu da tamamlamış olacak.

4. hikayesi olan şirkette % de 5 nedir ya...... soda % de 3 40 şişe de % de 2 70 düşüş oranları ....amaç belli hisselere çok çok yukarıdan girmiş insanların (özellikle viop ) paralarını almak ... iyide birleşme adına sen topladın bu insanları.... umut verdin herkese ....güzel oyun oynadılar herkese .... tebrikler iş ve şişe grubu

5.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    bakıyorum hesap edilen ort. fiyatların çok aşağısına gelen hisselere hiç tepki konulmuyor ? .... bizim bilmediğimiz bir şey olursa hiç şaşırmayacağım.....( birleşmeden vaz geçilmesi , yada aortu aşağı çekecek bir neden ) çünkü adamlar dolandırıcı (bence ) en kötü 5 35 e alacağım dedin şişeyi neden almıyorsun .. yada soda yı ... pwc den daha düşük fiyat mı bekliyorsun....bazı yorumları görünce sinir oluyorum.. neymiş tüm borsalar düşüyormuş yine biz az düştük tarzında... tüm borsalar yükselirken sen yükseliyormuydun.... hisselerde öyle oyunlar oynanıyorki yok yabancı satmış , yok biri açığa satmışmış.. hepsi palavra hepsi anlaşmalı... oyunun adı ky nın paralarını nasıl çarparız..... iş yatırım şişede 5 35 e 3 milyon lot koysun bakalım hangi babayiğit açığa satacak yada hangi yabancı satacak.... 3 m eritilirse bi 3 m daha koysun...yazık milletin birikimlerini böyle oyuna getirerek çalmak .... spk bunları görüp neden incelemez oda ayrı bir konu....
    Yazdığın hemen hepsine katılıyorum,
    Sadece şuna katılmıyorum birleşmeden vazgeçerse demişşin çünki bunlar dolandırıcı,anladığım iş hrubundan bahsetmişssin,
    Borsadaki fiyatlamalara göre illa hruplarla ilgili olumlu olumsuz intiba oluşuyor ama iş grubu borsadaki en az dolandırıcı grupların başındadır,
    Oyak koç iş grubu derim ky ye en az zarar veren gruplar olarak,hatta bu üç grubun bir çok hissesi ky dostudur

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Ana trend desteği 106 bin seviyesinde ve çok güçlü. Zaten gap de vardı o civarda yani bir gün dolacaktı, bu vesileyle onu da tamamlamış olacak.
    moralinizi bozmak istemem ama 95 binde de gap var. beklenti hikayesiyle malda yakalandık, yoksa mutlaka satardım.

kolay gelsin, bol kazançlar.

7. syn toibek .... biri salaklık yaparsa ona salak dersin.... salak kelimesini sen söylemezsin o söyletir sana......ben dolandırıcı derken ben söylemiyorum onlar söyletiyor...... işi düzgün yapsalardı ...helal olsun tebrikler derdik .... yaptıklarının yasal (ceza ) olarak karşılığı yoktur belki ama ... etik olarak çok yanlış ..... piyasalar yükselirken herkesi birleşme adına bu şirketlere çekerek hem yükselişten faydalandırmadılar.... hemde aşağı bastılar... iş yatırım kaç kere tahtaları baskıladı ... kullandığı diğer yatırım firmaları hariç... benim düşüncem şu ..... bu iş bilinçli yapıldı ... vede başarılı oldular... herkesi oyuna getirdiler..

8. Görüşündür, düşündüklerinde haklısındır,fikrin yanlışdır diyemem fikir senin çünki.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 52/269 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •