Sayfa 54/269 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 425 - 432 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Trakya başta tüm camlarda ciddi düşüş oldu,
    Peki ciddi düşerken panik vb. neden o denli büyük satışlar olmadı,
    Tam mal toplama zamanıydı al malı ucuzdan,
    Malda toplanamadı satan yok çinkü,

Peki dün ve daha önceki günler milyon milyon satanlar nerde şimdi onlarda yok,

Demekki düşüşlerde mal galan toplanmıyor,haber gelirse malı yukarı süre süre alıcaklar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. TRKCM - Trakya Cam

İki günce 3.76 lardan tahtaya satış giren tahtayı düşüren yatırım finans,1.7 milyon yatırım ortaklıkları malı satmış,1.2 milyonda kendinden mal satmış,******** demek lazım buna kaçdan aldın kaça sattında tahtayı indirdin,

Yatırım ortaklıklarına giden mal çaycının şirkete ait olabilir,
    Dünki satılan yatırım finans malıda yatırım ortaklıklarından gelebilir

Yani alanı satanı hep aynı,alan zarar veriyor,satan zarar veriyor,
    Alan takasda gözülmüyor valla yordun yordun

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : toibek; 28-02-2020 saat: 16:58.

City sicmis resmen tahtaya.
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. elimde 254 adet sise vadeli long vardı. 3000 tl margin call vardı o da normal şartlarda saat 11,30 kadar zamanım vardı. ama ziraat yatırım bana hiç bir bilgi vermeden vadeli piyasa açıldık dan sonra 9,37 de hisse vadeli fiyatı taban gösterirken eksi teminata düşmüş durumdaydım. ve bu neden le hesabın eksi olması ile kapattıklarını söylediler. Ve neden 9,37 de kapattınız neden bilgilendirme yapmadınız dediğimde hiç bir cvp vermediler. sadece yetkimiz var deyip duruyorlar başkada hiç bir açıklama yok

bunu paylaşan arkadaşa geçmiş olsun dilerim......

idlib olayıyla birlikte viopta long olan hesabında nakit olmayan herkesi batırdılar ..... rte nin faiz çetesi dediği kişiler aslında türk piyasasını elinde tutan dışa bağlı bir avuç kişi ...bu ülkede dolarda, borsada, faizde bunlardan sorulur....önceden planlanan oyunlar sayesinde kazandıkları para miktarını siz hesaplayın.... bizde bekliyoruz şişe grubu geri alım garantili yükselecek diye...şişeyi verdiler elimize ....tekrar söylüyorum .. milleti şişe birleşmesi adı altında bilinçli olarak bu hisselere topladılar... o günden beri aşağı bilinçli bastılar.... para viopta bütün viop sahiplerini batırdılar... iş bankası yönetimide dışa bağlı bir avuç kişinin elinde...... dolandırıldık olay bu kadar basit......herkese geçmiş olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    elimde 254 adet sise vadeli long vardı. 3000 tl margin call vardı o da normal şartlarda saat 11,30 kadar zamanım vardı. ama ziraat yatırım bana hiç bir bilgi vermeden vadeli piyasa açıldık dan sonra 9,37 de hisse vadeli fiyatı taban gösterirken eksi teminata düşmüş durumdaydım. ve bu neden le hesabın eksi olması ile kapattıklarını söylediler. Ve neden 9,37 de kapattınız neden bilgilendirme yapmadınız dediğimde hiç bir cvp vermediler. sadece yetkimiz var deyip duruyorlar başkada hiç bir açıklama yok

bunu paylaşan arkadaşa geçmiş olsun dilerim......

idlib olayıyla birlikte viopta long olan hesabında nakit olmayan herkesi batırdılar ..... rte nin faiz çetesi dediği kişiler aslında türk piyasasını elinde tutan dışa bağlı bir avuç kişi ...bu ülkede dolarda, borsada, faizde bunlardan sorulur....önceden planlanan oyunlar sayesinde kazandıkları para miktarını siz hesaplayın.... bizde bekliyoruz şişe grubu geri alım garantili yükselecek diye...şişeyi verdiler elimize ....tekrar söylüyorum .. milleti şişe birleşmesi adı altında bilinçli olarak bu hisselere topladılar... o günden beri aşağı bilinçli bastılar.... para viopta bütün viop sahiplerini batırdılar... iş bankası yönetimide dışa bağlı bir avuç kişinin elinde...... dolandırıldık olay bu kadar basit......herkese geçmiş olsun...
    Viopda long yada şortun zamanı bardır onlar için yani bu işlerin başındakiler için,
    Bu haberlerle birlikde long olanlar bekledi bekledi sonunda battı,
    Peki bunlar için yani çeşme başındakiler için şimdi long olma zamanı olabilirmi ,bir ay çöp oldu long olanları oarayı aldılar,şimdi gerçekden long olma vakti olabilirmi onlar içinde.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/269 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •