Sayfa 6/269 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 41 - 48 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    abim benim... bu konuda senle hemfikir değilim... a1 den citi bank işlem yapıyor.. arada yapıkredi ya da akyatırıma geçiyor... global ve metro 'da galip yapıyor... Merril de ise blackrock var.
    A1 den cıtımı işlem yapıyor?
    Gün gün virmanına kadar takip ediyorum,onu geçtim a1 in galip olduğunu aracı kurumumdan teyitli biliyorum ve tüm bacakları az çok belli,

Ben onu sormuyorum sn hermes berdiğim tarihler arasında alınan lotka satılan lot 3 kurumun görüyorsunuz muhtemelen metronun zararda olduğunu söylüyordunuz metroda zarar yok,ben demiyorum sistemdeki sonuçlar söylüyor,

Siz son 2 aya bakmışssınız,ama hareket 31 inde başladaı yani 31 i sonrasına bakmalısınız

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    A1 den cıtımı işlem yapıyor?
    Gün gün virmanına kadar takip ediyorum,onu geçtim a1 in galip olduğunu aracı kurumumdan teyitli biliyorum ve tüm bacakları az çok belli,

Ben onu sormuyorum sn hermes berdiğim tarihler arasında alınan lotka satılan lot 3 kurumun görüyorsunuz muhtemelen metronun zararda olduğunu söylüyordunuz metroda zarar yok,ben demiyorum sistemdeki sonuçlar söylüyor,

Siz son 2 aya bakmışssınız,ama hareket 31 inde başladaı yani 31 i sonrasına bakmalısınız

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abi önceden adamlar fiyatlıyor onu.. habersiz o bar oluşur mu sence? ben hiç habersiz oluştuğunu görmedim... a1 'den citi işlem yapıyor.. çünkü trkcm 'ın yabancı takası düşüyor.

benim sana tavsiyem.... bu hissede mum bar kullanma... yabancılar bu hisseye çizgi grafikle bakıyorlar... ve 50'lik SMA koyuyorlar... 50 üstünde AL, 50 altında sat sinyali üretiyor.. 3,40 bizi kurtardı... şimdi sırada 3,56 var... hisse 2.70 den beri AL sinyali üretiyor...

4 lira ile 4,40 arası Bull Flag formasyonu çıkarıp, akabinde 14 iş günü sürekli düşen, hacimi düşen başka hisse görmedim... ama bu illet....
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

3. Yabancının baktığı grafik tam olarak bu... 3,58 destek... önceden kıramamış...şimdi destek olmuş... SMA'da oradan geçiyor zaten..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Is yatirim asiri alima gecti.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Garip işlemler oluyor.

6. galip çıktı sahneye ... hemen devreye girdiler .. sanırım 1.5 milyon hisse aldılar galipten... satıcılarda ilk beşte meril hariç galip sanırım...

Son takas verilerini atabilecek var mi acaba. Subat boyu kimler toplamis baksak.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. metro... 12.511...mlyn alış ......... capital 8.495..........satış
    iş......... 7.389................................. global 6.896.
    garanti.. 6.534..................................deutche 5.911
    deniz... 2.428..................................meril 4.295
    oyak.. 1895...................................credite 3.144

Sayfa 6/269 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •