Sayfa 81/269 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 641 - 648 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Tum samimiyet ve inancimla soyluyorum en suni dusus trakyada. Bu filmin sonunda en iyi kazanci trakya saglayacak. An itibariyle bile para girisi olan hisse. Birileri basarak kesinlikle topluyor. Artik dusmesi umrumda degil. Bu hisse seve seve 4 lere gelecek. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suni oğlu suni hep diyordum ve yazıyordum ya dostum düşüşler al satlar çok feyk diye,hatta 4 üstünde dahi bu hareketler vardı hatırlarsın,
    4 lere razı olmam ben görücek ama ederine gidecek inşallah

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aynen abi. Suan cok uzuluyoruz ama 2 3 ay sonra bunlari hep atlatmis olacagiz ins. Sabredecez artik.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Suni oğlu suni hep diyordum ve yazıyordum ya dostum düşüşler al satlar çok feyk diye,hatta 4 üstünde dahi bu hareketler vardı hatırlarsın,
    4 lere razı olmam ben görücek ama ederine gidecek inşallah

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 31 Ocak tarihi nedir, bu hisseyi bugün ilk defa alan birleşme sonucu yeniden değerleme ile şişecam sahibi olabilecekmi.

4. Bugünün pastası ak 3 günde 7 milyon topladı
    IMG-20200311-WA0018.jpg

5. trkcamcılar burda az malım var çogunu şişeye geçtim niye mi...eski yönetmeliğe göre nethol birleşmesinde hesabı inceledim...baska birleşmelerde de ayrılma fiyatı ve katsayılara baktım...şimdi adil fiyat uygulanacak ki bunun temel farkı spekülatif olarak oluşturulan günlük fiyatın son bir kaç aylık fiyatın da hesaba sokulması ve adil olmayan bir durumun ortaya çıkmasıydı..asıl olan defter değeri ama oluşacak tek fiyata sişenin etkisi trcamın yaklaşık üç katı olacak piyasa değeri açısından...öyle ya yeni sişe cama trakya 4 milyar piyasa değeryle katılırken sişe 11 milyar piyasa değeriyle katkı saglıyor. neyse defter degeri piyasa değeri ve karlılık esaslı hesaba göre sişe cam trcamın 1.56 katı fiyatta olması gerekir...yani şişe 2.98 kapattı ya sişe 4.70 olmalıydı...bu oran er geç saglanacaktır...sişe=1.56 trcam

6. Ah ah o orantının nasıl olacağını bilseydin heç değişirmiydin,
    Dövecen dizini,vuracan kafanı netdim diye,
    Geç şişeye değiştir hemen,kurtul trakyadan.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Trakyada son 3 günde alınan hisse miktarı tam 7.000.000 adet,
    Peki 4 lerden beri düşerken satan kim yabancılar güyya ,30 milyon lota yakın satıldı,
    4de1 mal son 3 günde alındı ama tık yok,hisse 3 tl nin altında hala.
    Hisse nasıl kolay düştü,alınan malın karşılığı prim dahi yapmadı neden ,algılar bozuk

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bu hesap yanlis dostum. Bir kere adil fiyat neye gore hesaplanacak onun zaten bir netligi yok onu kenara birakiyorum.

Iki firmaninda suan piyasada dolanan lotlari ile ikisinin kayitli sermayesi yani cikarilmis sermayeleri farkli tutarlarda. Yani direk 1.5 kat diyip lot basina degisim cikarmak yanlis bir hesaplama olur.

Trakya cam sermayesi 1.25 milyar dolasimdaki pay 370 milyon adet

Sisenin ise sermayesi 2.25 milyar dolasimda ise 730 milyon adet

Hisseleri mevcut. Duz matematikle hesaplanacak veriler degil.
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    trkcamcılar burda az malım var çogunu şişeye geçtim niye mi...eski yönetmeliğe göre nethol birleşmesinde hesabı inceledim...baska birleşmelerde de ayrılma fiyatı ve katsayılara baktım...şimdi adil fiyat uygulanacak ki bunun temel farkı spekülatif olarak oluşturulan günlük fiyatın son bir kaç aylık fiyatın da hesaba sokulması ve adil olmayan bir durumun ortaya çıkmasıydı..asıl olan defter değeri ama oluşacak tek fiyata sişenin etkisi trcamın yaklaşık üç katı olacak piyasa değeri açısından...öyle ya yeni sişe cama trakya 4 milyar piyasa değeryle katılırken sişe 11 milyar piyasa değeriyle katkı saglıyor. neyse defter degeri piyasa değeri ve karlılık esaslı hesaba göre sişe cam trcamın 1.56 katı fiyatta olması gerekir...yani şişe 2.98 kapattı ya sişe 4.70 olmalıydı...bu oran er geç saglanacaktır...sişe=1.56 trcam

Sayfa 81/269 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •