Sayfa 82/269 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ah ah o orantının nasıl olacağını bilseydin heç değişirmiydin,
    Dövecen dizini,vuracan kafanı netdim diye,
    Geç şişeye değiştir hemen,kurtul trakyadan.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Ben bugün aldım 500 lot 2.92 den, bende faydalanabilecekmiyim, 31 ocak diye birkaç mesaj okudum birşey anlamadım.

2. Endekse göre şişe grubu çok düşüyor.. anacam %6 düştü.. trakya kapanışta toparladi.. şirket geri alim yapmıyor..degerleme raporu bugun de yok.. güzel dileklerimizi gönderiyoruz.. kurşunları erken bitirdik sadece bakıyoruz.. bu fiyatlar hiç aklıma gelmezdi

Endekste çağrı fiyatına güvenip aldık.. galibin hisseleri gibi fiyatlaniyor..galip bari arada yukseltiyordu..is grubu tamamen kendi haline bırakmış...

Değerle raporuna kadar mecburen burdayız artık.. ytd..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ilk 5 alan satan da 1.35 milyon lot alici onde

Diger alan satanlarda yani ky oldugu dusunulen kisimda net 1.36 milyon lot satis fazla

Akyatirim 4 milyon hisseyi kim idugu belirsiz birileri icin bugun tek basina nerdeyse topladi

Tum sise hisseleri oldukca dusmesine ragmen trakya arti kapatti

Nerden bakarsak bakalim trakyanin hareketleri birlesme aciklandigi gunden bu yana hep digerlerinden farkli oldu. Hareketlerini, alan satanlari, virmanlayanlari, neden alip neden zararina bastiklarini anlayacaz diye beynimizin yandigi cok enteresan haftalar gecirdik. Al sat olayini kimsenin basaramadigi bir donemdi bu.

Hep soyluyorum hic bir hissede bu zamana kadar trakya daki kadar katakullik hareketler gormedim. Bu filmin sonu ya cok mutlu edecek ya da hayal kirikligi ve buyuk zarar. Ama sonunu gorecegim.

Nedense icimde soyle bir huzur var. Sanki borsanin en garanti kagidindayim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Olay baya traji komik hal aldi. Sirketin bankasinda 4 milyar nakiti var piyasa degeri 3.5 milyar lira

5.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Olay baya traji komik hal aldi. Sirketin bankasinda 4 milyar nakiti var piyasa degeri 3.5 milyar lira

Malesef o nakit 2019 ağustosta, kağıt 2,40 larda gezinirken de vardı. Algılar bozuldu artık, normal fiyatlamalar beklememek lazım.

6. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Malesef o nakit 2019 ağustosta, kağıt 2,40 larda gezinirken de vardı. Algılar bozuldu artık, normal fiyatlamalar beklememek lazım.
    Sn qie o nakit ozamanda nasıl vardı,
    6 aylık 2019 bilançodaki nakit 2.6 milyar tl,şuan 3.9 milyar tl,ozaman sahip olduğu nakit yine yüksekmiş ama,şuan o denli yüksekki artık mantık dışı fiyat oluşuyor,
    Hernerden gelirse gelsin o nakit,yok şurdan yok burdan geldi densin,ben nakşts bakarım,3.9 milyarlık nakiti var şuan,
    Şuan 3.9 milyarlık nakştin çok altında fiyatlanıyor,
    Ozamandan bu yana %50 nakit artışı var,ve bu nakşte göre değerleme ve birleşme oluyor olucak.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Sn qie o nakit ozamanda nasıl vardı,
    6 aylık 2019 bilançodaki nakit 2.6 milyar tl,şuan 3.9 milyar tl,ozaman sahip olduğu nakit yine yüksekmiş ama,şuan o denli yüksekki artık mantık dışı fiyat oluşuyor,
    Hernerden gelirse gelsin o nakit,yok şurdan yok burdan geldi densin,ben nakşts bakarım,3.9 milyarlık nakiti var şuan,
    Şuan 3.9 milyarlık nakştin çok altında fiyatlanıyor,
    Ozamandan bu yana %50 nakit artışı var,ve bu nakşte göre değerleme ve birleşme oluyor olucak.

O zamanki borçlarına bak bide 12 ayliktaki borçlarına bak o nakiti borç almış

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by akmahir Yazıyı Oku
    O zamanki borçlarına bak bide 12 ayliktaki borçlarına bak o nakiti borç almış

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazıyor orda borç neymiş ne olmuş herkez görüyor,
    Kasadan nakitin tamamıyla uzun süre borç ödemesi yapıcak güçte olduğu gözükmüyormu,zaten şirket yarattığı nakittden borcunu ödeme kabiliyetinde,o nakite dahi dokunmasa ,çalışıp borcu ödüyor,
    Bırsada kaç adet büyük sanayi şirketi,bu nakşt ve borç ödeme gücüne sahip,
    Ne farkeder ki,borç artmış nakit artmış, e yani,
    Borç artmış ,nakit artmış,özsermaye ne olmuş ona niye bakmıyorsun oda artmış nasıl olacak şimdi,
    Adam borçlanmış döviz bazlı,adam nakit koymuş kasaya döviz bazlı,adamlar bunları yaparken 6 aylık dilimde 500 milyon özsermye artırmış,
    Sende bunlara bak nediyim,emsal hangi büyük sanayi şirketi bu ucuzlukda,bu denli nakte sahip,bu denli düşük fk ve pd dd sinde işlem görüyor,bunlarada bakın.

Sayfa 82/269 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •