Sayfa 254/269 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. 4,77 den 4,38 e kdr kar realizasyonu oldu 3 gun,bugun vere vere yukari cektiler. Simdi belli oldi kap haberi geldi,olumlu bir haber

2. Beklenen Kap haberi geldi, hisse dönüşüm oranları değişmeden aynen muhafaza edilmiş. Bu durumda trakya cam soda ya göre bir hayli pahalı kaldı mevcut fiyat ile. Tahtayı şişirip millete patlattılar görünüyor.

Neyse hissedarlarına hayırlı olsun.
    Cahillik mutluluktur!

3. Şimdi bu yorumumu
    Temenni mi
    Tespit mi
    Bana göre hiç birine uyduramadim
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Beklenen Kap haberi geldi, hisse dönüşüm oranları değişmeden aynen muhafaza edilmiş. Bu durumda trakya cam soda ya göre bir hayli pahalı kaldı mevcut fiyat ile. Tahtayı şişirip millete patlattılar görünüyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

4. Trakya cam sermaye artıyor ,esas olay o,o yuzdrn artarbilir. 1/1 nerdeyse sermaye artirimi yapicak

5. Yorum falan değil, açıklanan resmî hisse dönüşüm oranlarına göre durum tespiti
    Cahillik mutluluktur!

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Beklenen Kap haberi geldi, hisse dönüşüm oranları değişmeden aynen muhafaza edilmiş. Bu durumda trakya cam soda ya göre bir hayli pahalı kaldı mevcut fiyat ile. Tahtayı şişirip millete patlattılar görünüyor.

Hayırlı olsun. Keşke linki de koysaydınız. Tüm yatırımcılar incelerdik.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Yorum falan değil, açıklanan resmî hisse dönüşüm oranlarına göre durum tespiti
    Şirketin oranları dostum . Şirketten değil spk dan geleni bekliyoruz.

8. Severdim ben TRKCM hissesini çok.... ama... şu birleşme olayı soğuttu beni çok.... duygusal bağımızı koparttı.... :| a be bana yeni bi kızan lazım bea.... :|

Sayfa 254/269 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •