Sayfa 264/269 İlkİlk ... 164214254262263264265266 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Bist 30'un başını kaldıramamasının sebebi açığa satışın sadece burada serbest bırakılmış olması. Spk ya burada da açığa satışı yasaklamalı ya da bütün hisselerde serbest bırakmalı. Spk'ya yazalım bence.

2. İnan orda yapilanlari hic anliyamazsin, migros tada aynı seyler vardi, 30 tl civarlarinda, şimdi 43 oldu 3 ay sonra. Onlarin cok farkli hesaplari vardir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    benden buraya kadar .inşallah cok kazanırsınız beklemenize ve cektiginiz eziyete deger...boy boy çarşaf çarşaf gönderilen kap bildirimleri bir işe yarar
    Sn halis;
    Detaylı bilgi ve analiz paylaşımlarınız ,Emekleriniz için teşekkür ediyorum..
    Halis dileklerinize yürekten katılıyorum..
    Umarım siz de niyet ve muradlariniza erersiniz.. Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    oranları onaylamış spk, kap haberi var sabah +5 oldular hem şişe hem trakyacam. Oranlarda beklenmeyen bir şey mi var?
    Yazacaklarım al-sat yapanlar için değil, şişecam birleşmesine katılacak olanlar içindir.

Birleşme haberi ilk çıktığında iştiraklerin şişe hissesine dönüşme oranları açıklandı ve soda-trkcm olarak şirket ederinin çok düşük alındığı görüldü. (virüs ortada yoktu). Değerleme yapan özel bir şirket raporunda da bu ortaya kondu. SPK bizim hakkımızı korur, ky'yi korur - oranları yükseltir dedik ama dün o da şişecamın istediklerine onay verdi. Beklenen ama az da olsa umutlu olduğumuz şey buydu.

Şimdi trkcm yükselse de işe yarar, şişecam yükselse de işe yarar. Ya çıkarsın yada birleşmeyi beklersin çünkü şişe güzel yükseldi. Ama asıl korkulan şey, birleşme yaklaştıkça şişe düşerse ne yapacağız? Zira ya şişeXoran' ı kabul edeceksin yada trkcm' ı satmak zorunda kalacaksın.

5. Halis hocam ne güzel bilgi veriyordunuz viop tarafından

isbankasi istiralerine cok iyi sahip cikiyor demeke isterdim su yapilanlari koc grubu hisselerinde yapmalari zor..
    spk gozunu kapatmis isbankasi ve sise trkvm yonetimi arkasini donmus piyasa bi kac kumarbaza kalmis onlarda istedigi gibi at kosturuyor...geriye donuk anlattim orneklerini vermistim yaptiklarini normal biri yapsa spk bistten men eder omur boyu islem yaptirmaz islem yapanlari neden gormezden gelinir cvb ben bulamadim

7. Hocam agziniza saglik. Bunun altinda birsey var illaki cikacak ortaya ya bakalim hep birlikte gorecegiz

kar gelmiş.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 264/269 İlkİlk ... 164214254262263264265266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •