Sayfa 124/269 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 985 - 992 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ya beyler Atatürk 'ün hissesi Atatürk 'te olmadığı sürece bize faydası yok .
    Siyaset , sermaye ve ruhban sınıfı; bizim üstümüze binmek için sıra kavgası eder sadece . Al birini vur ötekine. Biz de onların kavgasını güder uyuruz.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ya beyler Atatürk 'ün hissesi Atatürk 'te olmadığı sürece bize faydası yok .
    Siyaset , sermaye ve ruhban sınıfı; bizim üstümüze binmek için sıra kavgası eder sadece . Al birini vur ötekine. Biz de onların kavgasını güder uyuruz.
    Bu bırlesme zorunlu olarak yapılıyor ben onu demek istedim
    Sıse den pay alacagız demese bu böyle devam eder giderdi hukumet ısbank ın tekerine comak soktu
    Ersin genel kurul öncesi istifa etti gecensene hemen sonrası vakfın basına gectı 1 yıl gecmeden sıseyı tek catı altında toplama kararı aldı
    Hazine ye gecmesı demek temettu nun gercek muhatabı olacak
    Vakfın %38 hisseyle %62 hısselerın haklarını görmezden gelme dönemi bitecek

3. Boş boş konuşan biri olduğun belli oturmuş yarı siyâset yarı ekonomi sallıyorsun alacaktı alaydı 2 yıldır sopa gösterme elindekileri ne yaptığıda belli kar eden kaç kamu şirketi var okadar akıllıki adam kalmamış gibi bak burası önemli diyenleri de gördük
    Bana siyaset yapma tüm partilere aynı mesafedeyim işim olmaz helede hisse nette... meydanı boş bulan sallıyor kötünün örneği olmaz yok şuymuş yok buymuş sen yiğit bulut la takıl......yakışır

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bu bırlesme zorunlu olarak yapılıyor ben onu demek istedim
    Sıse den pay alacagız demese bu böyle devam eder giderdi hukumet ısbank ın tekerine comak soktu
    Ersin genel kurul öncesi istifa etti gecensene hemen sonrası vakfın basına gectı 1 yıl gecmeden sıseyı tek catı altında toplama kararı aldı
    Hazine ye gecmesı demek temettu nun gercek muhatabı olacak
    Vakfın %38 hisseyle %62 hısselerın haklarını görmezden gelme dönemi bitecek
    SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

4. Kasalarında milyarlar olan şirket resmen palyaçoya döndü ne kağıdına sahip çıkıyor ne bedelsiz nede adam gibi temettü veriyor 2018 den beri ne değişti de adamlar hissede posizyon almaktan vaz geçiyor .....ban asıl burası önemli

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Evet 2018 de erdogan acıklaması var benim ise 2017 den 2 tane ısbank kurucu hissem var simdi erdogan acıklama yaptı ve burda vasiyet e uyulmadıgını gösteren en somut ıskur hıssesı neden prim yaptı??

Ataturk un de kurucusu oldugu işbank in 604 adet kurucu hissesi var
    Ataturk un vasiyetine gore ttk ve tdk ya her sene 150 milyon sadece kurucu hisse den temettu ödemesi gerekir
    CHP ve ısbank yonetımı 1991 de kurucu hisselere sınırlama getirdi ve ataturk un 604 kurucu hissesine
    Sadece 2 bin TL temettu oduyor

Ataturk un ise vasiyet te belirtigı sartlar belli Asagıdakı sartlara uyması karsılıgında chp ye terk ediyorum demıs
    Bu gorevı chp ye burakmıs vasiyet e uyulmadıgı zaman hisselerin ellerinden alınacağını da söylemis
    Sanki oturmuş vasiyet okumuş hatta kendi yazmış gibi konustun ...bak burası önemli bırak siyaseti burası hisse nett trakyada kol gibi zarar var ..

6. dimitri kardeş boş konuşuyorsun...siyaset yapıyorsun ama tam siyaset, tarafsın resmen..seninle tartışırdım ama neyse..

7.  Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Kasalarında milyarlar olan şirket resmen palyaçoya döndü ne kağıdına sahip çıkıyor ne bedelsiz nede adam gibi temettü veriyor 2018 den beri ne değişti de adamlar hissede posizyon almaktan vaz geçiyor .....ban asıl burası önemli

2018 öncesi hısse 15 i gordu karın yarısını dagıtıyordu sende haklısın
    Yonetımı teprık ederim buyuk isler basardı.

8.  Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Sanki oturmuş vasiyet okumuş hatta kendi yazmış gibi konustun ...bak burası önemli bırak siyaseti burası hisse nett trakyada kol gibi zarar var ..

Bıraz temel analiz yapıp hısse almadan arastırsaydın ben arastırdım bunların sirketlerınden imtiyazlı almak varken patronun oyuncağı olmanın ne anlamı var
    14 bin malıet suan degerı 500 bin TL %50 dusmus halı

Sayfa 124/269 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •