Sayfa 18/269 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 137 - 144 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Sayin hermesj atabilirseniz son takas verilerini cok memnun olurum. Iyi aksamlar.
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hocam iş yatırım varantta, viop da sıkıştırıyor milleti bu yüzden yatayız...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hocam o tarihi hacimler boşuna atılmadı... neresinden tutabilirsek işte... bekliyoruz... ben bu hisseyi 4 senedir taşıyorum... kimseler bilmezken biz bu hisseyi araştırıyorduk.... güzel güzel gidiyorduk... sonra büyük bar oluşunca çok yatırımcı çekti... 3 liradan almayan 4 liradan almaya kalktı... durum bu... keşke hiç atmasaydı o barı... bezdiriyor... param tam 15 iş günü yattı boşu boşuna.. ben buna sinir oluyorum...
    Bende alırken çok araştırdım maliyetim 2.50.... 4.40 ları gördü ama satmadım. Borsadaki Sayılı sağlam şirketlerden biri olduğunu düşündüğüm için, uzun vadeli yatırım amaçlı girdim.. Hedefimi buraya yazmıyorum. Bekliyorum...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sayin hermesj atabilirseniz son takas verilerini cok memnun olurum. Iyi aksamlar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://twitter.com/borsafinans_/sta...517226496?s=21

Burda bi arkadaş paylaşmış. Şuan pc de değilim maalesef..
    Döşe bank 15 gündür sıfır alımla satıyor... karşı bacağı var mı bilmiyoruz... ama düşüren döşe bank şuan için...

4. Yüzde 36,30 dan 36,01 e düştü yabancı payı... her gün düşmeye devam ediyor...

5. Bu arada yabancı takas 9 ağustos 2019 tarihli yabancı payı yüzde 42... 4 ağustos da yüzde 46.... yani trkcm ın dibi görüp döndüğü tarih... yabancı payı ogünün de altına düşmüş...

Şuana kadar görülmüş en düşük seviyedeyiz arkadaşlar... yüzde 36,01...

Şimdi atıyorum yabancı payı burdan hisseyi yüzde 52 lere kadar geri almaya kalksalar hisse fiyatı çift rakamlara gelir.... hissede sanırım bir beklenti mevcut... yabancıda bunu bekliyor... bu gerçekleşince yabancı girişe başlayacak... o yüzden sabırla devam...

6.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yüzde 36,30 dan 36,01 e düştü yabancı payı... her gün düşmeye devam ediyor...
    Hisse yukarı çıkarkende yabancı düşer,
    Hisse düşerkende yabancı payı düşer,
    Niyet önemli amsç çıkartmak şse yabancının satmasıyada alması farkeymez,

Önemli olan 0.74 pd dd olan,yıllık karı 750 milyon olan,özsermayesi 6.3 milyar tl olan ,kasasında 3.9 milyar olan şirketi güyya yancı neden satar,
    Hemde birleşme varken hemde değerleme yapılırken satış neden,

Yabancı çekme olayı var tahtalarda son zamanlarda yukarı çeketken malı yabancıya satma,

Burdada yabancıya mal sattırma olayı var gibi,aşşa çekip yabancıdan mal alınıyor,gerçek olan yabancılardanmı alınıyor aşşa sürerek bıyıklılardan veriyormu bu gşbş durumlarda emin değilim ama,

Meden ve niçin böyke bir hissede yabancı satar,öncedende bahsettiğim olay yabancı aşşadan satıp yukardan alma meraklısıdır,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. HER ŞEY malesef söylenmiyor ama dün 6 28 den soda şort girdim ... 6 25 sabah alıma dönüp 6 32 satıp.. 3 78 full trkya cama girdim... 3 78 i kaldıranda bendim viopta.. 3 81 satmayı düşündüm .... işbank ceosu adnan balinin açıklamaları kağıttaki hareketler bugün bir şey olacak kıvamındaydı.... ki olacakdıda ama sahte haber eşliğinde gereken yapıldı.... şunu gördüm bir şeyler olacak... yani buralar taban gibi duruyor ama iş yapı meril çetesinin ne yapacagı belli olmaz ..... zarar büyük beklemeye devam modu ..

8. syn karabaht ... gündüz idealı takip ediyordum ... bende matrikste var... ikisini açınca pc donuyo deyim yerindeyse ... sizden sonra baktım ... citi deutche satmış ...15er mlyn gibi... iş 750000 gibi artmış bana pek inandırıcı gelmedi .... kandırmacadan başka bir şey değil gibi geldi.....cheers.

Sayfa 18/269 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •