Sayfa 163/269 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Ya sabir bu organize islerden kurtar bizi kurtlar sofrasi .spk bize sahip cikmiyor .bunlar istedigi gibi at kosturuyor karanlik odada 3 kademe mal almalar mal vermeler aman malim disari kacmasinlar.4 liradan bize mal kitlediler 3 liradan topluyorlar. 5 lira sin 5 lira kendine gel.dolar 7 lira kar sermayesine yetisemeyen sirketlerin hisseleri 7 lira.cam efendiler asagilarda takiliyorlar.yokmu su cam hisselerine girecek baska bir spek silkelesin sunlari.ytd beni baglar .

2. 4,05 de burada
     Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Benide yaz maliyet 4.24

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by funnym Yazıyı Oku
    4,05 de burada

Yatırım tavsiyesi değildir
    O benim ilk maliyetimdi çok uğurlu bir rakam

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

4. beklenti birleşmeye kadar defter değerine gelmesi midir?

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Minumum beklentim defter degeri aynen. 5.11 en son bilancodaki. Uzman kurulus raporu ile biraz daha degerli gelecegini dusunuyorum.
     Alıntı Originally Posted by acemi trader Yazıyı Oku
    beklenti birleşmeye kadar defter değerine gelmesi midir?

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Minumum beklentim defter degeri aynen. 5.11 en son bilancodaki. Uzman kurulus raporu ile biraz daha degerli gelecegini dusunuyorum.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aslında kağıt 4 kadar usul usul gidecek gibi ama anladığım şu bddk bankaları özelikle kamu dışındaki bankaları kredi konusunda ağır kalmak veya sorun çıkardıklarını düşünüyor sanırım düşüncesi siyasi de olabilir...şimdi bizle ne alaka deyeceksiniz bence iş grubu bu gelişmeleri 4 ay önce gördü ve kasasındaki parayı piayasalara kredi vermek yerine kendi şirketlerinin kağıdını almak istedi bu sayede olabilecek hem bddk baskısını atlatacak hemde çevirdiği frildakla kağıdı baskıladıktan sonra ucuza yerine koymak dı tabi bu arada yeniden değerleme yaparak tüm gücünü krizi birleşerek en az zararla atlatmak olacaktı....

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

8. Tüm bunlar olurken coronada bu işin bahanesi oldu helede ortalık toz duman haldeyken ben genede bu kağıdın halkının çift haneler olduğu nu düşünüyorum ama ky olarak artık tiskinti duyuyorum kendi adıma ilk fırsatta satacam az daha sabır......

Sayfa 163/269 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •