Sayfa 224/269 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Bana da çimento birleşmesinde büyükler bilmiyor sen mi biliyorsun o yaşında demişlerdi verdim ellerine yolladım %100e yakın kar ettim pair tradeler sonucunda. Bu işler böyle kim oturup araştırır kar ve zararını iyi hesaplar stratejisini iyi kurarsa kazanamama olasılığı yok. O yüzden pwc raporunu iyice okuyanlar kazanacaktır bence ... bol kazançlar
    Aynı durumu yaşadım,elimde boluc,adbgr ve unyec vardı ama ciddi miktarlarda değil,
    Boluc ve mrdınde bir iki yazdım yok öyle değil,yanlış yazıyorsunu söylemeyip ima eden akıllıları ve düşecek diyenleri gördükçe yazmayıda kestim,
    Ama ne oldu aradaki o marj gerçekti ve ispatlandı bende birleşme sonrası sattım,
    Yani olmaz artmaz düşer diyenler aldı birşeyler hemde en büyüğünden aldılar.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by Kazanmayageldim Yazıyı Oku
    Tebliğ gelmiyor en büyük sıkıntı burda başlıyor. Sabrımızı ölçüyor sise grubu
    Tebliğ gelmesin çıkartmayın diyen şişe grubu ise ak parti hükümetinde ve ak parti spk sında ciddi güçlü ozaman dememiz lazım,

Çıkmış kanunun ve birleşmeninde yeni kanuna göre yapılması gerçeği varken ortada ,tebliği neden ve niçin çıkartmaz dediğimiz bir spk var ortada,şişe de spk nın tebliğ kararını bekliyor,

Yeni kanun çıkmış,raporlar hazır ve spk nın çok basit olan tebliği bekleniyor,piyasada tebliği bekliyor,

Diyorlarya spk rakamı yukarı çekse şişe nasıl karşılar bunca malı,şişe mal falan almaz gerek olmaz zaten,piyasa zaten hazırda bekliyor yeterki spk yukarı desin,aç kurtlar gibi saldırır piyasa pwc nin raporundaki seviyelere gelseki kanun öyle diyor,hatta üzerine çıkartsalar kim neden al seviyelerden mal satsın,

Yeterki spk tebliği çıkartsın,şişe grubu dahi yeni kanun demiş iken.

3. Ekonomi yavaşladı yavaşlıyacak ondan dolayıda güyya trakya etkilenecekmiş güyya tabi,

Peki gyo lar başta ekgyo neden uçtu ve uçuyorlar,düşen faiz ev fiyat artışı ve talebin ciddi artışı,

Mevcut evler satılacak demekki gyo lar gidiyor,beklenti ya ,sonrasında projeler düşük faiz nedeniyle dahada artıcak ve hızlancak beklenti ya,gyo lar artıyır illa sebep olmalı bu beklentide sebep,

Peki trakya ne üretiyor düzcam bu düzcam nerde kullanılcak cevap zormu basit,

Peki bu beklentiler trakyaya geldimi neden yaramıyor,

İlginç değilmi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. faaliyet raporundan alıntılanmıştır . y t d

5.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Tebliğ gelmesin çıkartmayın diyen şişe grubu ise ak parti hükümetinde ve ak parti spk sında ciddi güçlü ozaman dememiz lazım,

Çıkmış kanunun ve birleşmeninde yeni kanuna göre yapılması gerçeği varken ortada ,tebliği neden ve niçin çıkartmaz dediğimiz bir spk var ortada,şişe de spk nın tebliğ kararını bekliyor,

Yeni kanun çıkmış,raporlar hazır ve spk nın çok basit olan tebliği bekleniyor,piyasada tebliği bekliyor,

Diyorlarya spk rakamı yukarı çekse şişe nasıl karşılar bunca malı,şişe mal falan almaz gerek olmaz zaten,piyasa zaten hazırda bekliyor yeterki spk yukarı desin,aç kurtlar gibi saldırır piyasa pwc nin raporundaki seviyelere gelseki kanun öyle diyor,hatta üzerine çıkartsalar kim neden al seviyelerden mal satsın,

Yeterki spk tebliği çıkartsın,şişe grubu dahi yeni kanun demiş iken.

Sanırım söylemimi yanlış yorumladınız. Sise grubu sabrımızı zorluyor derken, spk veya sise grubundaki herhangi bir kişiyi kastetmedim. Sise ve halka açık hisselerdeki fiyatlamaların sabrımızı zorladığını kastetmiştim.

6. sn. kartopu paylaştığınız bilgiler için teşekkürler.

YTD

Sayfa 224/269 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •