Special Days Image
Sayfa 112/269 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 889 - 896 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Abi bu haber uzerine firlamalari lazimdi neden gitmiyor. Suan her bedel icin bile ucuzken neden gitmiyor anlamiyorum. Malda toplayip toplamadiklarini anlamiyorum derinlikten. Az miktarda islemler oluyor. Trakyanin gozu de devamli topraga bakiyor. Delirtecek artik.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Şişe nin birleşmesi kesin değil ,vazgeçerler burda ve birçok yerde,

Bugünki haber bile olumlu hemde çok,hem spk yı bekliyoruzu net söylediler,hemde şu ortamda yani ilk haber geldikden sonra şu zamanda yapılan birleşme ile ilgili devam ediyoruz demeleri cidden olumlu,

Birleşme işlemleri devam ediyor,süreç işliyor,

Ortam şuan belli iken biz vazgeçtik değilde devam ediyoruz diyorlarsa devam demektir,ha yarın yada haftaya vazgeçtik derlermi bunun sonu yok en son gün dahi herşey netleşmişken vazgeçtik deme hakkına sahipler şuan devam ediyoruz diyor şirket,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Abi bu haber uzerine firlamalari lazimdi neden gitmiyor. Suan her bedel icin bile ucuzken neden gitmiyor anlamiyorum. Malda toplayip toplamadiklarini anlamiyorum derinlikten. Az miktarda islemler oluyor. Trakyanin gozu de devamli topraga bakiyor. Delirtecek artik.

Neden gitsin...satanin ayrilma hakki yoksa ...satanin hakki sakli kalsaydi giderdi... geri alirdi millet ...ben de sattim büyük zarar yazdım ama benim hakkim yok artık tebliğ değişmezse

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Ama adil bir degisim bedeli aciklanacak gercek deger sirketin bu diye. Ayrica ayrilma hakkina sahip olanlara nakit odeme yapmamak icin. Bu algilarla bile eskiden firlamasi icin yeterliydi. Virus her turlu algiyi bastiriyor.
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Neden gitsin...satanin ayrilma hakki yoksa ...satanin hakki sakli kalsaydi giderdi... geri alirdi millet ...ben de sattim büyük zarar yazdım ama benim hakkim yok artık tebliğ değişmezse

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Ama adil bir degisim bedeli aciklanacak gercek deger sirketin bu diye. Ayrica ayrilma hakkina sahip olanlara nakit odeme yapmamak icin. Bu algilarla bile eskiden firlamasi icin yeterliydi. Virus her turlu algiyi bastiriyor.

Birleşmede hangi yöntemler kullanılacak ağırlık bakımından bu bile belirsizlik yaratıyor, neyse artık sürecin sonuna geldik diye tahmin ediyorum büyük ihtimalle gelecek hafta rakamları öğreniriz.

5.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku

Aynen
    Elimizde ayrılma hakkı yok diyelim ,ama olsa ne olacak,eğerki ederinde adil değerlem ve gerçekçi değerleme yapılırsa ve karşılıpı değişim oranları zaten adil olucak haliyle,
    Sorarım sana sn karbaht ayrılmadanmı yararlanırsın hakkı olsa bile yoksa değişime hissenimi sokarsın ,

Soruyorum ne yaparsın?

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Birleşme işlemine ilişkin olarak Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş., Adana Çimento Sanayii Türk A.Ş., Aslan Çimento A.Ş., Bolu Çimento Sanayii A.Ş. ve Ünye Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılan 21.02.2020 tarihli açıklamamızda birleşme işlemine ilişkin olarak hazırlanan "Duyuru Metni" Sermaye Piyasası Kurulu'nun 20/02/2020 tarihli kararı ile onaylanmıştır. Bu Duyuru Metni Kurul karar tarihi itibariyle yürürlükteki mevzuat çerçevesinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından incelenmiş ve karara bağlanmıştır. Kurulca onaylanmış olan Duyuru Metni kamuoyu ile de paylaşılmış olup, duyuru metninde de belirtildiği üzere birleşme işlemine ilişkin genel kurula katılarak muhalif oy kullanan tüm pay sahipleri açısından pay alım tarihine bakılmaksızın ayrılma hakkı kullanımı söz konusu olabilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız

7.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Birleşmede hangi yöntemler kullanılacak ağırlık bakımından bu bile belirsizlik yaratıyor, neyse artık sürecin sonuna geldik diye tahmin ediyorum büyük ihtimalle gelecek hafta rakamları öğreniriz.
    Birleşemede az çok hangi yöntemle yapılcak belli,örneğimiz çimentolar en yakın örnek onlar,onlarda uygulana yöntemler uygulancak aynsı olucak belli,üç dört farklı değerleme yöntemi var bunlara göre ,özsermaye,nakit akım,emsal şirketler az çok belli yöntemler yapılcak ama ordada spk müdahaleci olabilir,misal trakya için örnek veriyorum en az pd dd sinde değerleme ister bu adil değil der,en az pd ds sinde değerlem bence olmalı zaten,umarım en az oralarda gelir.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cımento larda pay alım tarihine bakılmaksızın ayrılma hakkını kullanabilecekleri belirtilmiş
    Tabi genel kurula katılıp muhalif oy kullanmak gerekiyor

Sayfa 112/269 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •