Sayfa 16/269 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. galip ağa geldi ....

2. iş yatırım garantiyi kullanıyorsa .. demek bu metro ve globalıda iş yatırım kullanıyor.... bizde galip sanıyoruz.. buda metro , a1 , globalın neden zararına verdiğini açıklıyor... o zaman zarar eden kimse yok... sn toibek ve benim ileri sürdüğüm bunlar galibi fason çalıştırıyor dememizde doğru o zaman ....

3. bugün biraz toparlayacak gibiydi ... ortaya bi yalan haber serpiştirdiler... bugunude yediler...

4. bu kadar baskının sebebi ky nin elindekileri satmaması olabilirmi ? zaten birleşince fiyat otomatikman değişicek belkide bıktırabildikleri kadar ky yı bıktırıp mal topluyorlardır? tuhaf hisse 1 yıldan fazladır bekliyorum her ay alıyorum sabır sabır sabır!

yatırım tavsiyesi değildir ne tavsiyesi ya tavsiye vericek akıl ne gezer bende! sadece umutlanıyorum!

5. yatırım tavsiyesi değildir ne tavsiyesi ya tavsiye vericek akıl ne gezer bende! sadece umutlanıyorum![/QUOTE]

bunlar nasıl piyasa uzmanı ben anlamadım.... ky neden satsın abi.... haber değeri olan .. aort fiyatı buralar olan ... söylenenlere göre güzel getirisi olacak kağıdı neden satsın.....düşürdükçe fiyatı bana göre daha çok alan olacak... o zaman ne halt yiyecekler... bilemiyorum.... şu yönetimin yaptığı rezillikten başka bir şey değil..... sahipsiz tahta gibi.... bunuda kendileri yapıyor... yazık valla... bu iştirakler ve banka şahıs malı olsa kimse yaklaşamazdı bu fiyatlarla buraya....

6. TRKCM - Trakya Cam

Garanti burdan 2.2 milyon lot satıp 2 milyon lot anacm aldı ,karıştırmayın iş ve garnti aynı diye ne alakası var,
    Metro global a1 yoğun çaycının kurumları ve başka hiçbir kuruma işlem yapmıyorlar ha işden alan omu onu bilmiyorum,
    Ama metro a1 global ne yabancıya mal satıyor nede garantiyle işem yapıyor,
    Hep yazıyordum ya metro satışa geçince neden iş hep alıcı oluyor diye ourda bu denlimi tesadüf olur

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Ne olursa olsun tek gerçek var oda hisse gitmiyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    yatırım tavsiyesi değildir ne tavsiyesi ya tavsiye vericek akıl ne gezer bende! sadece umutlanıyorum!
    ky neden satsın abi....

öyle diyorsun ama bak işte sattığını söyleyen arkadaşlar oldu! herkes sabredemez! trkcm bunaltıyor! zamnında tekstilbanktada böyle olmuştu 1.00 alıp 1.04 ten satıyordum sonra tekstilbank taa 0.63 kuruşlara indi aylarca bekledim maliyetimi 0.83 kuruşa kadar indirmiştim bi yükseldi 1.17 den sattım sevinmiştim sonrasını biliyorsunuz tekstilbank, icbct oldu nerelere gitti bende seyrettim:D bakalım bu trkcm napcak güldürücekmi ağlatıcakmı! sabır!

Sayfa 16/269 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •