Sayfa 11/269 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bu 3.95 de ne varsa artık.... orada büyük baskı geliyor.... ama kıracak sanırım... bugün belli etti kendini... 3.95 üstünde kapanışta güzel şeyler olur...
    Sn hermes hisse şuan 3.76 nasıl belli etti kendini 3.95 i kırcağını nasıl anladınız,
    Açıklayında azda olsa moral olsun olmasa bile sevinelim ,
    Bugün zor gibi.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Sn hermes hisse şuan 3.76 nasıl belli etti kendini 3.95 i kırcağını nasıl anladınız,
    Açıklayında azda olsa moral olsun olmasa bile sevinelim ,
    Bugün zor gibi.

Hacim iyice sıkıştı... 75 'den alıcı geldi... Bugün 85'i atlatır... yarın da 95 'i... gerçek alıcı 75 'den geliyor... ben şuan hissede değilim... 95'den sonra gireceğim maalesef... ama görünen bu...

VIOP tarafında açılışından beri tam 12 dk hiç işlem olmadı... açılışta bile...

bunun ardı, UZUN İĞNE YUKARI BAR... yani beyaz marubozu..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

3. ALICI safları sıklaşıyor yavaş yavaş... hiç merak etmeyin...

4. 3.95 fiyatından 5000 lot, yani 5000x35 = 175K = 1 milyon TL 'lik biri tek kademe almıştı... kim olduğu bilinmiyor long açmıştı... o kişiyi de baskılamış olabilirler... eğer kurtuldularsa güzel olur...

5. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hacim iyice sıkıştı... 75 'den alıcı geldi... Bugün 85'i atlatır... yarın da 95 'i... gerçek alıcı 75 'den geliyor... ben şuan hissede değilim... 95'den sonra gireceğim maalesef... ama görünen bu...

VIOP tarafında açılışından beri tam 12 dk hiç işlem olmadı... açılışta bile...

bunun ardı, UZUN İĞNE YUKARI BAR... yani beyaz marubozu..
    İnşallah sn hermes,ümit verdin azda olsa hep düş hep düş ne var sanki çık artık,ama işlemlerden alım satımlardan anladığım devam eder gibi duruyor böyle sanki .

6.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    ALICI safları sıklaşıyor yavaş yavaş... hiç merak etmeyin...
    İnşallah

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    İnşallah sn hermes,ümit verdin azda olsa hep düş hep düş ne var sanki çık artık

Bu tarz hareketleri yapması iyi.... baskı oluşturuyor, demekki hedefleri sandığımızdan daha yüksek olabilir... Unutmayın bu hissede GOLDEN CROSS var... ve çok uzak değil... 3 LİRADA...

Dolar bazlı bakarsak da, aylık 1 sene sonra aylık ortalamalar AL verecek... AL verecek olursa 0,82 $ ı görürüz... bu da 5 lira eder...

olumsuz yönü destek almak isterse 0,52 dolar yani 3 lira... ama daha altı yok... çok uzak değiliz yani...

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bu tarz hareketleri yapması iyi.... baskı oluşturuyor, demekki hedefleri sandığımızdan daha yüksek olabilir... Unutmayın bu hissede GOLDEN CROSS var... ve çok uzak değil... 3 LİRADA...

Dolar bazlı bakarsak da, aylık 1 sene sonra aylık ortalamalar AL verecek... AL verecek olursa 0,82 $ ı görürüz... bu da 5 lira eder...

olumsuz yönü destek almak isterse 0,52 dolar yani 3 lira... ama daha altı yok... çok uzak değiliz yani...
    Hep konuştuğumuz gibi özel durum var artık ve çokta istekli oldukları belli,niye bankanında özel durumundan kaynaklı birleşme işlmeni yapmak yapmamakdan daha olumsuz ve kayıba yol açabilir durumda demekki,

Özel durum sebebiyle ki yüksek olasılıkla gerçekleşcek bu bşrleşme zamanda fazla olmadığı içn ömrüde fazla olmadıpı için artık trkayanın kısa süreler içinde teknik ve temel olumlu görüntülerin sahnelenmesi lazım artık

Sayfa 11/269 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •