Sayfa 146/269 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku

Tablo 31 ocak-3 mart arasinda alan satanlar.

Metro aldiklarini virmanla global ve a1 den sattigini takaslardan gormustuk. Bu arada imkani alan biri de 31 ocak tan simdiye takaslari ve son takas bilgilerini atarsa cok memnum olurum.

Yabanci ve ky nin baya mal bosalttigi cok net gorunuyor.

Is yatirim da aldiklarinin bir kismini virmanla baska yatirim kuruluslari uzerinden satiyor belliki. Cunku son gordugum takaslarda okadar mal toplamis gozukmuyordu. Ama yinede saglam mal aldi bu zamana dek. Son donemde sise de toplamaya basladi. Bu haftanin artik dananin kuyrugunun kopma haftasi olacagini dusunuyorum. Hem spl tebligi gelebilir hemen ardindan uzman kurulus degerleme raporu. Hakkimjzda ins hayirlisi olur. Bu haftadan beklentim yuksek.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Tesekkurler promethe. Yabanci baya mal bosaltmis. Is yatirimda yarisini virmanlamis baska kurumlara satildi mi belirsiz. Ama ak yatirimla ortak hareket ediyor anlasilan. Satilmadi demekki. Ins bu hafta guzel bir hafta olur.

Dostum takasları gün gün izledim,
    İş yatırım sadece yatırım fonu yada emeklilik fonuna mal virmanladı,onlarda sürekli mal alıp satma halindeydi zaten.
    Hatırlarsın ilk harekette iş ciddi satmış sonrasındada sadece net alıcı olmuş idi,ama son zamanlarda iş üzerinden zaten şişe alıyor

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dogrudur abi. Ben takaslari goremiyorum. Guzel gun olsun ins.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Dostum takasları gün gün izledim,
    İş yatırım sadece yatırım fonu yada emeklilik fonuna mal virmanladı,onlarda sürekli mal alıp satma halindeydi zaten.
    Hatırlarsın ilk harekette iş ciddi satmış sonrasındada sadece net alıcı olmuş idi,ama son zamanlarda iş üzerinden zaten şişe alıyor

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tesekkurler ebrar kardes.
     Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku

5. Anacamda fiyatları esitlemislerdi.. şimdi geride kaldı.. endeks güzel..hisseler coştu bizim camlar çok geride kaldı.. yazik

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugunde kazanamadik umutlar yarina.

7. Bu kadar baskıya ne gerek var bu endekste bile kademe kaldırmıyorsunuz.. birleşme haberiyle yaktınız milleti.. iş grubu umarım sizede yedirmezler bunu.. spk sıda batsın şirketide.. 2 aydır değerlemesini göndermedi.. spk da aynı dümende ..ayrılma hakkında tarih kotası koyacagınıza şirket değerlemesinde / kap bildirmlerinede süre sınırı koyun.. adamların keyfinimi bekleyeceğiz böyle.. Şirket spk tebliği göndersinde 26 şubat öncesi alan ayrılma hakkına sahip olsun /diğerlerini bedava alayım diye ağzını açıp bekliyordur soytarılar.. oyak gibi herkesi yararlandırım diyebilecek karakterde mi göreceğiz.. yıllık karına dokunmayıp temettü dagıtmayan, geçmiş yıl karlarına atan, arada bedelsizle milleti oyalayan hep bana diyen bu insanlardan çok şey bekliyoruz ama bakalım. ..

8. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 146/269 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •