Sayfa 203/269 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yükselişle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin
    medyan tahmin +550 puan, ortalama tahmin ise +685 puan oldu.
    Foreks'in 34 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en
    yüksek beklenti +2264 puan olurken, en düşük beklenti -350
    puan olarak gerçekleşti.
    Ankete katılan 34 analistin 33'ü pozitif, 1'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 887,85 puan artışla 101595,33
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +550
    Ortalama : +685
    Maksimum : +2264
    Minimum : -350
    Katılımcı: 34[(+33)(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(30/04/2020 - 09:17:11)

2. SPK Onayı Temmuz gibi gelir yazmışlar twitter'da, doğruysa o zamana kadar bekleyeceğiz mecbur. Satsak ayrılma hakkımız gidiyor. Kalsak 3 ay bekleyeceğiz zaten zarardayız. Beklediğimizde yaklaşık bugünkü fiyattan ayrılma hakkımız. Çok yazık oldu. Elimi kolumu bağladılar.

Alıntı Originally Posted by computeng Yazıyı Oku
    SPK Onayı Temmuz gibi gelir yazmışlar twitter'da, doğruysa o zamana kadar bekleyeceğiz mecbur. Satsak ayrılma hakkımız gidiyor. Kalsak 3 ay bekleyeceğiz zaten zarardayız. Beklediğimizde yaklaşık bugünkü fiyattan ayrılma hakkımız. Çok yazık oldu. Elimi kolumu bağladılar.
    beklesen de beklemesen de süründürmeye devam.

amaç para kazandırmamak.

satarım 2 tl 1 tl milleti bıktırırım bende satıp elime geçen para ile başka yerde yatırım yapar para kazanırım 1 tl olan ky'de satar gider sonra 1 tlden toplar 10 tl yaparım yine kazanırım.

10 binlerce çulsuzu zengin edeceğime 100 tane ensesi kalınla işbirliği yaparım 10 binlercesini dahada mağdur ederim muhtaç ederim.

sistem bunun üzerine kurulmuş.

4. Bir ay önceki yazımdan bir parça aşağıda. Yeni tebliği bize faydalandırmazlarsa 3,47 TL ye mahkumuz. geçici madde-1 kaldırılır ve yerine "devir işlemleri kurulda onaylanmamış birleşme işlemleri bu tebliğe hükümlerine göre belirlenir" tarzı bir madde koyarlarsa o zaman bizde ayrılma hakkını en adil olan fiyat üzrinden kullanırız. bu da değerleme fiyatı olan 5,27 tl demektir.
    değişim oranları ister borsa fiyatına kıyaslanarak olsun, ister defter değerleri üzerinden olsun oran benzer şekilde 0,67 civarı.
    ayrılma hakkını kullanamayak olanlarda zamanında SPK ya dilekçe yazsalardı menfaatlerine olurdu. zira SPK yeni tebliğden şişe işlemini de yararlandıracak şekilde yayınlarsa tebliği piyasa 5-6 tl leri fiyatlar otamatikman. bu da bu haktan faydalanamayacak olan hissedarlarında yüzünü güldürecek bir durumu doğurur. SPK dan pek ümidim yok ama çıkmadık candan umut kesilmez hesabı öyle olmasını umut ediyorum. mitsizliğimin nedeni bu işi kotoranlar SPK dan işi bağlamışlardır.
    Ama hr ne olussa olsun sonuçta PVC midir nedir o firmanın belirlediği fiyat belli TRCM 5,27 . ŞİŞE 8. 5 TL yanlış aklımda kalmadıysa. Bu şu biz firmamızı halka arz ediyoruz bu fiyat üzerinden demektir. Elimizdeki trkcm iskontolu olarak aldık muhakkak piyasa bunu yakında 5.27 tl üstüen fiyatlıyacaktır. devire esas oran ve ayrılma hakkı fiyatı spk tarafından onaylandığında hissede baskıyı kuranlar artık buna gerek duymayacaklardır. O zaman da 6 tl görmek işten bile değil. Uzun dönemli olarak birleşmeninn etkisi ( karlık vs) enerji maliyetlerindeki düşüş, ve Çin üretim üssü olamsının sıkıntısını düya yaşıyor. Türkiyenin şansı yüksek ve camda avrupa amerika kapıları açılır. Ozaman fiyatlar şişe 5,27 den birleşince en az dörle çarpalım fiyatları. Zira zaten defter değer 8 Tl . Normal işlem görse baskılanmamış olsa 15 tl olmalı. Bir de karlılığı ve ticaret hacmi artan şişeyi siz hesaplayın.
    Ben uzun dönemli aldım. Bizim gibiler için de zaten borsa uzun dönemli düşünülmeli.
    DEMEM O Kİ ARKADAŞLAR KARAMSARLIĞA MAHAL YOK KARDA DEĞİLSE BEKLEYİN SABIRLA.

----------------------------------
    25.03.2020 tarihli “...Arkadaşlar Taslak Tebliğ askıda kalma süresi 31 Martta bitiyor. Bu tarihe kadar [email protected] mail adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz. Ben aşağıdaki metni kaleme aldım ve gönderdim. Siz de aynı fikirdeyseniz kopyalayıp kendi adınıza gönderin. Eski Tebliğe göre fiyat ( TRKCM ) 3,4 - 3,5 Tl civarı olur. Yeni tebliğde üç ayrı yol ortaya koymuş. Bağımsız Denetleme Firmasının değerleme raporuyla belirlenecek fiyat ise 5- 6 tl civarı olur.â€

5. geri alımı da durdurdular herhalde. hisse göz göre göre eriyor.

Sayfa 203/269 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •