Sayfa 23/269 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Bugün ilk beş alıcı satıcıda alıcı cüzzide olsa artı idi ama yine eksi kapadık,ilk beş satış yönünde olsada düşüyoruz,yani niyetleri tutmak değil tahtayı .
    Ne olırsa olsun düşürcez diyorlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sayin hermesj metro yatirimin anlik elinde ne kadar lot bulunuyor son takaslara gore bakabilirseniz sevinirim. Iyi aksamlar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anladığım kadarıyla kimsede takaslarin tamamı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla kimsede takaslarin tamamı yok.
    Metro son 3 gündür alımda ugün aldığı lotla 1.500.000 lotu var yanlışım yok ise

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sayin hermesj metro yatirimin anlik elinde ne kadar lot bulunuyor son takaslara gore bakabilirseniz sevinirim. Iyi aksamlar.

Bu hisse için Metro'nun elindeki devede kulak bile değil emin olun.

5. Trakya cam birleşmeye kadar fiyat beklentiniz nedir.? .... özelden bir arkadaş sormuş .... şuan için şişe grubunda birleşmede en karlı çıkacak verilere göre trakya cam......son sözü piyasa yapıcı belirliyor.....şişede aort 5 35 ...sodada 6 38 ... trakyada bu rakam 3 48 lere denke geliyor.... soda ve şişeye baktığımda bu rakamlara geri cekidi... şu an trakya nispeten bunlara bakarak biraz yukarıda... aort mayı kastediyorum.....bende bilemiyorum isteseler 3 50 ye kadar geri çekebilirler... bende herkes gibi değerlendirme raporundan olumlu haber bekliyorum...haber olumlu gelirse yüksek prim yapacağını umuyorum.... umarım açıklayıcıdır...

6. 119 820 065 cooooin

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Su adil fiyat yasasinin acil cikmasi lazim. Yoksa uc yontemden biri ile degerleme yontemini kullaniyormus sirketler 2002 yilinda yazilan bir tez e gore.

Borsa da son 1 yilda olusan fiyatlarin ortalamasi,
    Ozsermaye yontemi,
    Rayic bedel,

Bunlar kesin borsada olusan bedele gore hesaplar koduklarim.

Oz sermayeden az olmamak kaydiyla borsa deselerdi bir anlami ve adaleti olurdu. Ama basli basina borsa fiyati demek adice ve haksizlik. Borsaya acik olmayan daha buyuk paylari borsaya gore hesaplayip birlesmek bile basli basina haksizlik. Bu ulkenin adaleti hic bir yerinde yok. Birlesme deyince yatirimci az bucuk neyle karsilasmasi gerektigini bilmeliydi. Ufak ufak hergun de basiyorlar asagi zaten. 3.48 e ne kaldiki surda. En azindan asagisi yok bunla teselli olalim.

8.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    Trakya cam birleşmeye kadar fiyat beklentiniz nedir.? .... özelden bir arkadaş sormuş .... şuan için şişe grubunda birleşmede en karlı çıkacak verilere göre trakya cam......son sözü piyasa yapıcı belirliyor.....şişede aort 5 35 ...sodada 6 38 ... trakyada bu rakam 3 48 lere denke geliyor.... soda ve şişeye baktığımda bu rakamlara geri cekidi... şu an trakya nispeten bunlara bakarak biraz yukarıda... aort mayı kastediyorum.....bende bilemiyorum isteseler 3 50 ye kadar geri çekebilirler... bende herkes gibi değerlendirme raporundan olumlu haber bekliyorum...haber olumlu gelirse yüksek prim yapacağını umuyorum.... umarım açıklayıcıdır...
    Ayrılma hakkı rakmaları dediğiniz rakamlar doğrudur,

Şerh koyanlar bu rakamlardan ayrılcak,adil olmayan kısımda bu ayrılma hakkının belirlenmesi sadece 30 gün üzerinden,ayrıca meclisde görüşülen ve muhtemelen kabul edilcek adil fiyat uygulaması da adil fiyat uygulaması değerlemelerde artı bir etki yaparmı umarım çıkan tasarı dada bunla ilgili madde olursa iyi olur ,

Trakya özelinde ayrılma hakkı denen rakam özsermaye değerinin zaten altında iken,ayrıca trakyacam değerlemesi yapılıyorken ve şuan pd dd 0.70 iken hisse başı değeri,kim burdan neden mal satsın anlamak zor,

Ha satan varmı var,kim peki yabancı,peki yabancı neden mal satar açıklamayı on defa yaptım ,yabancının nezaman ve hangi şartlarda alım ve satım yaptığıda malum çok örnek var bizim borsamızda,yabancı ama nekadar yabancı yada yabancımı,

Şuan trakyadaki pskoloji şu,hissenin ederi sanki buralar algısı yerleştiriliyor,baksanıza alıyor satıyor millet ederi buralar olmasa kimse satarmıyı yerleştiriyorlar psikolojilere,

Ama günü gelincede ümidimiz,o mal aldırmadan yukarı çekilecek olanda trakya olmayacakmı,ozamanda sormak lazım madem o denli satıcı vardıda ne oldu şimdi hisse buralara geldi,

Şunu diyeceğiz inşallah umudum o yönde kesin konuşamayız elbet,madem ederi buralarda neden alt seviyelerde o denli ızdırap yaşattınız bizlere,

En büyük 2 beklentim benim şu,defaatle yazdım özsermye değerinin çok altında işlem gören kar eden ve sektöründe avrupada 1 numara olan şirketin ederi pd dd 1 in altı zaten olmaz,pd dd 1 in altında fiyatlancak tek bir mali olumsuz rasyo yok aksine hepsi olumlu değil ciddi olumlu,

Ayrıca pd dd 1 in üstleri olması içinde birçok elle tutulur soyut olmayan somut olan mali göstergeler var elimizde,yaptığı yatırımlardan tutundan,yatırımların dolar bazlı rakmaları,elde ettiği karlar,düşük fk değerleri ve niceleri,

İnşallah o günler gelirde bilare konuşuruz.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/269 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •