Sayfa 62/269 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 489 - 496 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. 4 lira üstündeki alım isteği yaratan hava kısa vadeli virütik bir alandı..Dikkat (kısa vadeli)..
    Buradaki yatırımcı algısı sıkça rastlanan son vagon gribinin ilk semptomları..
    Gribe yakalanan yatırımcı dostlarımızın yaşadıkları akut seyrin;
    bağışıklıklarının elverdiği oranda ve kısa sürede atlatılmasını diliyorum..

Bu sadece bir grip..

Bilinmeli ki;
    Kesinlikle Ölümcül EBOLA değil..Zira o türden ölümcül virüslere Eyfel kulelerinin tepelerinde rastlanıyor..
    Geçene kadar bekleyeceğiz..

Ve bu istirahat döneminin de çoook uzun olmayacağını düşünüyorum ... Bunu göreceğiz
    Önce sağlık sonra bol kazanç diliyorum..

Cok kaybettim kazandim borsa hayatimda ama hic bu kadar yanilmadim ve dusen hissede stop koymadan bu kadar kaybetmemistim. Ne teknik analiz ise yaradi ne de temel analiz. Kumarhane dediklerinde kiziyoruz birde. Degerlemesi yapilacak ve birlesecek sirketin haline bak arkadas. Bu ulkede her sey mi tersine isler. Hacimli zar zor cikip hacimsiz basila basila nerelere geldi. Yazik borsa yatirimcisina.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Coinme 360 986 870

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    MEKSA kaanlık odada 1.423.459 lotu kimin adına sattı acaba 3,27 den takasda malı yok

5. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    MEKSA kaanlık odada 1.423.459 lotu kimin adına sattı acaba 3,27 den takasda malı yok
    Tahtayı düşürenler bunlar zaten,
    Karanlık odada peki kime sattılar o malı,
    Karanlık oda öncesinde seans kapanmadan önce 3.270 e kadar 1.500.000 lot alıcı yokken o alıcı nerden geldi birden,
    Yani alanda aynı satanda aynı,işlemler sahte oğlu sahte,
    Bizde kurbanlık koyun misali olduk,
    Birilerinin yok yabnacı satıyor ,yok borsa düşüyor ayağına hisseyi çektikçe çekiyorlar,
    Ne beklenti var,ne ucuzluk var ,nede kar var trkayada nasılsa değilmi.

Bu saatden sonra kim ne yapsın bunların beklentisini,birleşmesini ucuzluğunu ,değerlemesini,
    Hissenin içine mıçtılar,kynın ağzına mıçtılar ellerindeki lotların değerini iyice pul ettiler onca ,ucuzlupa ,kara rağmen,bu saatden sonra gelicek değerleme ucuzlukda kimsenin gözünde değil artık.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : toibek; 06-03-2020 saat: 18:56.

6. trkcm ve diğer camlar haketmedikleri kadar düşük bir seviyede ve nerdeyse 1 senedir özellikle trkcm baskı altında geçen sene 2.34 de kadar düştü ve bedelsizde vermedi ne oldu fabrikaya bombamı düştü? bu kadar bu kağıdı eziyorlar kaç ky kaldık acaba trkcm da :D artık umutmu diyeyim kendimimi kandırıyorum bilmiyorum bu kadar ky eziyorlarsa sürekli piskoloji bozacak şekilde davranıyorsa ky bu kadar bunaltılıyorsa demekki ileride çok yükselecek diye hayal kuruyorum bakalım bu kadar bekledim daha da beklicem ama iyi kar etmeden satmicam!

yatırım tavsiyesi değildir aklı olan beni dinlemez!

Benim umudum kalmadi. Yesilcamdaki tecavuze ugramis ama caresiz kalan kadinlar gibi hissediyorum. Bos gozlerle bakiyorum ekrana. Allah belasini versin.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yine borsanin 2 katı düştük

Sayfa 62/269 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •