Sayfa 248/269 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    anlatıyoruz arkadaşım.
    şirketin birleşmesine karşıysan birleşme genel kurulu olacak.
    o kurula katılacaksın.
    birleşmeye red oyu vereceksin.
    red oyu verenlerin payını şirket spk nın belirlediği fiyattan alacak
    ve ortaklıktan çıkacaksın.
    bu genel kurulda bu şekilde işlem yapmayanlar ayrılma hakkından yararlanamayacak.
    birleşmek isteyenler birleşme oranı karşılığında şişe alacak.
    borsada satmak isteyenler zaten borsanın güncel fiyatından satarlar
    hah şimdi oldu... şerh koyup ayrılan başka fiyattan, günlük al sat yapan o anki fiyattan ayrılacaksa tamam... benim anlamaya çalıştığım buydu... 2 farklı fiyat söz konusu olacak bu durumda...

2. arkadaşlar kafanızı şişirdim, özür dilerim... birleşmenin bir an önce bitmesini diliyorum... sıkıcı bir durum bu çünkü... herkese selamlar...

3.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar kafanızı şişirdim, özür dilerim... birleşmenin bir an önce bitmesini diliyorum... sıkıcı bir durum bu çünkü... herkese selamlar...
    Hep beraber öğreniyoruz ☺
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Ocak 31 den bu yana belirsizler içinde bekliyoruz sıkılmak derken:-) Yooo bence keyifli sürekli adranalin halinde KAP, SPK, EPDK , Rakabet Kurulu,ARGE.... Takip edip gelen haberlerle sürekli heyecan içindeyiz..Böyle sıkıcı durum söz konusu bizler için değil tabi bunları yaşamayınca yeni hisse sahipleri için sıkıcı olabilir..
     Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar kafanızı şişirdim, özür dilerim... birleşmenin bir an önce bitmesini diliyorum... sıkıcı bir durum bu çünkü... herkese selamlar...
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ironiman Yazıyı Oku
    Ocak 31 den bu yana belirsizler içinde bekliyoruz sıkılmak derken:-) Yooo bence keyifli sürekli adranalin halinde KAP, SPK, EPDK , Rakabet Kurulu,ARGE.... Takip edip gelen haberlerle sürekli heyecan içindeyiz..Böyle sıkıcı durum söz konusu bizler için değil tabi bunları yaşamayınca yeni hisse sahipleri için sıkıcı olabilir..

ben nisan 2018'den beri soda ve trakya cam hissesi sahibiyim... yeni hisse sahibi değilim... bilginize... yani sizin gibi 6 aylık hisse sahibi değilim... bilginize...

6. Sıkıcı ve sorularınıza istinaden hissede yeni olduğunuzu tahmin etmiştim üzgünüm.6 aylık değilim ama sizin kadar da eski değilim.Zaten vurgulamak istediğim sürecin sıkıcı olmayışı..Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by ironiman Yazıyı Oku
    Sıkıcı ve sorularınıza istinaden hissede yeni olduğunuzu tahmin etmiştim üzgünüm.6 aylık değilim ama sizin kadar da eski değilim.Zaten vurgulamak istediğim sürecin sıkıcı olmayışı..Saygılar.

rica ederim... ama bu birleşme süreci ve neyin ne olacağının belli olmayışı elbette sıkıcı bir durum... borsa belirsizlikleri sevmediği gibi, ben de karakter olarak belirsizlikleri sevmeyen biriyim... bu durum yeni yatırımcı olduğumu göstermezdi. neyse sorun yok... iyi geceler...

Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bilgisi olan yazarsa sevinirim... bu ayrılma hakkı denen şey nedir? açıklanan fiyat 3 küsürdü... hisse şimdi oldu 4.22.... ayrılma hakkını kullanan açıklanacak tarihte o açıklanan saçma rakamdan mı ayrılıyor? o zaman bu fiyat ne? elinde trakya cam olan ayrılmak isterse hangi fiyattan ayrılacak? bilgisi olan yazabilir mi?
    https://www.sisecam.com.tr/sites/cat...guncelleme.pdf

Sayfa 248/269 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •