Sayfa 11/337 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

Alıntı Originally Posted by swordsman Yazıyı Oku
    Senin hisse gibi diyecem şimdi olmuyacak,bacanağın borsayla yakından uzaktan alakası yok, adama biraz birikmişi vardı,6 küsürden geçen hafta bu öküzü aldırdık.sonuç ortada.Kendisi trt nin kanalında altan hisse bilgileri geçerken tspor iyi gediyor diye öylesine 4,70 den alıyor sonuç ortada.yaa biz senelerdir bi bok öğrenememişiz bu borsada, yada adamda gerçekten acemi şansı var.
    Tmpol gunluk dusunulcek bir kagit degildir aldin mi mimumum bir ay elinde tutacaksin tutanda zaten son 5 ayda hep para kazandi.

Yapilan ve yapilmakta olan yatirimlarin mevyesini almak icin burdayiz. Spor hisseleri icin soylenecek cok sey var ama kendi adima soyluyorum ben yatirimciyim ve simdiye kadar yaptigim tercihlerde yanilmadim ve uzun vadede hedef fiyatlarima hatta daha uzerine ulastim.kisa yoldan zengin olmayi dusunmedim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketin en büyük sorunu satışların artmaması geçen 3 aylık kar sat kiraladan sebep çok yüksek buda sorun olabilir bu sene hariçten para da yok.

3.  Alıntı Originally Posted by phantom2 Yazıyı Oku
    Beklenti gerçekleşti.
    90 lı yıllarda bu cümleyi duyduğumuz anda aktiften satardık. Ne kötü günlerdi. Bir yalan balonunun patlamak üzere olduğunu anlardık

Günaydın arkadaşlar,

tmpol de beklentiniz gerçekleşti mi ? Tmpol bir balon mu ? Dün -5 yaptık bunu konuşmanın tam zamanı atış serbest.

Sebepleri ile birlikte mantıklı bir şekilde yazarsanız güzel bir sohbet olur

5. Gunaydin ismail abi,cikarken herkes cift hane gelmeden satmam,düşerken balon,evet gun ici hep dususleri cok sert,ben bunu ky nin az olmasina bagliyorum,sirkette sürekli büyüyen ve yatirim yapan bir sirket,hubvc reyşas gibi tavan tavan,sonra taban taban yiyip satamaz halemi gelseydik,bilanço guzel yatirimlar pozitif daha ne olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    Gunaydin ismail abi,cikarken herkes cift hane gelmeden satmam,düşerken balon,evet gun ici hep dususleri cok sert,ben bunu ky nin az olmasina bagliyorum,sirkette sürekli büyüyen ve yatirim yapan bir sirket,hubvc reyşas gibi tavan tavan,sonra taban taban yiyip satamaz halemi gelseydik,bilanço guzel yatirimlar pozitif daha ne olsun
    GES başvurusundan başka hangi yatırımı var yazabilirmisin sana zahmet.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    Gunaydin ismail abi,cikarken herkes cift hane gelmeden satmam,düşerken balon,evet gun ici hep dususleri cok sert,ben bunu ky nin az olmasina bagliyorum,sirkette sürekli büyüyen ve yatirim yapan bir sirket,hubvc reyşas gibi tavan tavan,sonra taban taban yiyip satamaz halemi gelseydik,bilanço guzel yatirimlar pozitif daha ne olsun
    Taban serilerini lig şampiyonu belli olsun spor hisselerinde göreceğiz, stop yapmayıda beceremedğimiz için uzun vadeli yatırımcı olacaklar orda, üzücü tabi kısa yoldan zengin olma hırsı.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini +158, ortalama tahmin ise +49 oldu.
    Foreks'in 35 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +441 puan olurken, en düşük beklenti -960,25 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 35 analistin 22'si pozitif, 13'ü negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 378,01 puan düşüşle 119.196,09
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +158
    Ortalama : +49
    Maksimum : +441
    Minimum : -960
    Katılımcı: 35[(+22)(-)13]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(20/02/2020 - 09:22:26)

Sayfa 11/337 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •