Sayfa 12/337 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Center glass,center glass sermayasini yanlış bilmiyorsam 4 kata kadar artırdılar geçen sene,yeni fabrika

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    Center glass,center glass sermayasini yanlış bilmiyorsam 4 kata kadar artırdılar geçen sene,yeni fabrika

Yeni fabrika artık bankanın ve TMPOL kiracı kira ödüyor bankaya.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    Center glass,center glass sermayasini yanlış bilmiyorsam 4 kata kadar artırdılar geçen sene,yeni fabrika
    benım en buyuk beklentım bu seneki bedelsiz sermaye artırımı, tmpol iyi anlamak için 2015 yılına ve grafige bakmak lazım.
    2015 yılı nısan ayında yuzde kaç bedelsız yapmış kap a bedelsız yapıcam dedıkten sonra hısse hareketı ne olmuş bakmak lazım

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Yeni fabrika artık bankanın ve TMPOL kiracı kira ödüyor bankaya.
    Dostum yanıltıcı bılgı verıyorsun düzeltme yapıcam fabrıka sat geri kirala ile verildi, şu an bankanın ama sözleşme bitiminde firmaya iade edilecek. leasing in biraz farklılaştırılmış hali firmalar için daha avantajlı olan bu yöntem kullanıldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Dostum yanıltıcı bılgı verıyorsun düzeltme yapıcam fabrıka sat geri kirala ile verildi, şu an bankanın ama sözleşme bitiminde firmaya iade edilecek. leasing in biraz farklılaştırılmış hali firmalar için daha avantajlı olan bu yöntem kullanıldı.

Başkanım anladım ilerde bankadan geri alacak da alırken öpücükmü verecekler, artı şuan kiracı değilmi kira ödemiyorlarmı ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. Tmpol balon değil yanlış anlaşılmış. En sağlam hisselerden biri. Kesinlikle YTD

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Başkanım anladım ilerde bankadan geri alacak da alırken öpücükmü verecekler, artı şuan kiracı değilmi kira ödemiyorlarmı ?
    sözleşme bitiminde cüzi bir miktarla devir alacaklar, ziraat katılımdan yapıldıgı için ismi kira ismi eğer katılım değilde normal bir bankadan yapılsa yada lesıng firmasından o zaman adı kira değil faiz olacaktı.

8. Benim anlamadığım bankanın karı cuzzi bir miktar mı.Evetse bankanin karı yok.Sanki hibe ediyor.Benim evi de ona vereyim.Sonra bana devretsin.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/337 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •