Sayfa 144/337 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bekledigimiz haber degil ama buda guzel pazar degistirdik N1 N2 gectik guzel oldu hayirli olsun

Yapilan yatirimlar beraberinde piyasa degerinide artirdi.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    N2 den N1 gectik pardon

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sanırım bir haber bir gelişme olmalı.
    Yoksa piyasa değeri artışı dünden bugüne olmadı.
    Ama şu da olabilir yapay, suni ne idüğü belirsiz soygun grupları türedi ve çok kişinin canını yakmaktalar. Ky kazandıracağı iddiasıyla dolandırıp enkaz pek çok hisseyi yüklediler küçük yatırımcıya. Bu hisseler belki de 2-3 yıl da göremeyeceği rakamları 3-5 gün ya da 1 ay içinde görüyor.
    Şimdi zarar açıklayan hiç bir beklentisi olmayan kar edebileceği de mümkün görünmeyen borç içinde yüzen şirketler 5-10 liradan işlem görürken tmpol 7 liradan ucuz. Ama yine de bununla ilişkili olmasa gerek hisseye yoğunlaşan ilgi. Ayrıca piyasalar eğer ki bir bozarsa ky pazarlanan o dandik hisseler ky ların elinde patlayacak muhtemelen. Eğer ki bu küresel yükseliş devam ederse şansları olabilecektir yoksa durum vahim

Dolayısıyla tmpol üretim alanı çeşitliliği ve karlılığı bence ve ilave başka bir ilgiden olsa gerek ya mutlaka ya yeni anlaşmaların haberini verecek ya da yeni bir durum ortaya çıkacak.

Sadece öngörü olarak yazıyorum. Umarım doğru çıkacak.

3.  Alıntı Originally Posted by asenas Yazıyı Oku
    Sanırım bir haber bir gelişme olmalı.
    Yoksa piyasa değeri artışı dünden bugüne olmadı.
    Ama şu da olabilir yapay, suni ne idüğü belirsiz soygun grupları türedi ve çok kişinin canını yakmaktalar. Ky kazandıracağı iddiasıyla dolandırıp enkaz pek çok hisseyi yüklediler küçük yatırımcıya. Bu hisseler belki de 2-3 yıl da göremeyeceği rakamları 3-5 gün ya da 1 ay içinde görüyor.
    Şimdi zarar açıklayan hiç bir beklentisi olmayan kar edebileceği de mümkün görünmeyen borç içinde yüzen şirketler 5-10 liradan işlem görürken tmpol 7 liradan ucuz. Ama yine de bununla ilişkili olmasa gerek hisseye yoğunlaşan ilgi. Ayrıca piyasalar eğer ki bir bozarsa ky pazarlanan o dandik hisseler ky ların elinde patlayacak muhtemelen. Eğer ki bu küresel yükseliş devam ederse şansları olabilecektir yoksa durum vahim

Dolayısıyla tmpol üretim alanı çeşitliliği ve karlılığı bence ve ilave başka bir ilgiden olsa gerek ya mutlaka ya yeni anlaşmaların haberini verecek ya da yeni bir durum ortaya çıkacak.

Sadece öngörü olarak yazıyorum. Umarım doğru çıkacak.
    Çok haklısınız henüz tmpol hakettiği değerlerde değil onunda zamanı gelecektir.

4. Salgin doneminde baslayan ve devam eden ciddi bir plastik talebi varmis

5.  Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    Salgin doneminde baslayan ve devam eden ciddi bir plastik talebi varmis
    Mobilya sektörü ana faaliyet alanımız orda işler iyi olursa tmpoldede olur. Makarna, pirinç poşeti gibi temel gıda maddelerinin ambalajını üretsek dediğinize hak verirdim.

6. Alan satan kimler ismail bey

7. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 7,70 bu yılın rekoru, nice rekorlara

Sayfa 144/337 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •