Sayfa 154/337 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Günaydın, iyi haftalar bol kazançlar kısa bir tatilin ardından yine beraberiz, ges haberimiz geldi ve tepki vermemiş görünüyoruz şimdilik.

2. Günlükte grafımız çok guzel macd al vermek uzere rsı alış vermiş durumda 8,60 kuvvetlı direnç ama tmpol için faketmeyecektir, sonrası için artık çift haneleri konuşacağız ve sermaye artırmı ile de asıl hareketini yapacaktir.

3. Hoş geldiniz ismail bey öngörüleriniz inşallah gerçekleşir de çifte bayram yaparız.

4.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    hoş geldiniz ismail bey öngörüleriniz inşallah gerçekleşir de çifte bayram yaparız.
    hoşbulduk , benım tahmınım tabi bu yönde olur olmaz bilemem, herkes kendı yatırım kararını kendi vermeli.
    Geçen hafta takasına bakıyorum yabancı alışı durmuş, en azında satış gelmiyor bu iyi bir durum ve çift hane olmadan da satış geleceğini düşünmüyorum. Daha önümüzde ges ile ilgili haberler gelmeye devam edecek.

5. ts den bı darbe yedıkten sonra cuma gunu buraya geldım burdada bı kumar oynayalım bakalım.hissenın eskı bır takıpcısı olarak sunu soylemek ısterım..bu öyle bır hıssekı daha once hıc gormedıgım hareketlerı gordum bunda.paylaşım sızınle.2016 lardı sanırım kagıt dıyelımkı 10 lıra 11 e kadar cıkıyordu sonra 10500 e kadar kar satısı yıyordu tam dustuk derken seansın bıtımıne son 1 dakka kalımı 12 olup tavanla kapatıyordu inanılmazdı.bunu 3-4 kez yaptı.şunuda belırtmekte fayda var.bu yüzde 20 den sonra ertesı gun cıkıs devam eder dıye umardım doğal olarak fakat hısse bır turlu devam etmedı ve tepe noktasıymıs mal dagıtıyormus tavandan.15 den falan döndü aşağı.ama super hareketlerdı akıllı olan cok kazanmıstı.

6.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    ts den bı darbe yedıkten sonra cuma gunu buraya geldım burdada bı kumar oynayalım bakalım.hissenın eskı bır takıpcısı olarak sunu soylemek ısterım..bu öyle bır hıssekı daha once hıc gormedıgım hareketlerı gordum bunda.paylaşım sızınle.2016 lardı sanırım kagıt dıyelımkı 10 lıra 11 e kadar cıkıyordu sonra 10500 e kadar kar satısı yıyordu tam dustuk derken seansın bıtımıne son 1 dakka kalımı 12 olup tavanla kapatıyordu inanılmazdı.bunu 3-4 kez yaptı.şunuda belırtmekte fayda var.bu yüzde 20 den sonra ertesı gun cıkıs devam eder dıye umardım doğal olarak fakat hısse bır turlu devam etmedı ve tepe noktasıymıs mal dagıtıyormus tavandan.15 den falan döndü aşağı.ama super hareketlerdı akıllı olan cok kazanmıstı.
    Ders niteliğinde söyledıklerınız aynı hataya düşmemek lazım o yüzden her detayı takıp edeceğiz, aç gözlülük yapmadan doğru yerden çıkacağız ve arkamıza bir daha bakmayacağız.

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Ders niteliğinde söyledıklerınız aynı hataya düşmemek lazım o yüzden her detayı takıp edeceğiz, aç gözlülük yapmadan doğru yerden çıkacağız ve arkamıza bir daha bakmayacağız.
    inşallah.tabi şunuda belirtmekte fayda var 2016 da boyle oldu şimdi aynısını yapıp dahada yukarı surebılılerde yani benımkı yatırım tavsiyesi olmasın sadece bir uyarı olsun.kar cebe yakısır dıyen rısk almaz herkes kendi bilir.

8.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    inşallah.tabi şunuda belirtmekte fayda var 2016 da boyle oldu şimdi aynısını yapıp dahada yukarı surebılılerde yani benımkı yatırım tavsiyesi olmasın sadece bir uyarı olsun.kar cebe yakısır dıyen rısk almaz herkes kendi bilir.
    o yıllardaki firma ile şimdiki firma arasında bir uçurum var. Büyük yatırımlar oldu ve ortaya bir değer çıktı.Tabiyki hisse fiyatıda sonsuza kadar çıkmayacaktır.Haber akışlarını bitmesi ve belli bir piyasa fiyatına ulaşınca tamam diyeceğiz elbet maliyetlerimiz çok düşük ve forumda çok fazla küçük yatırımcı kalmadı.

Takas çok önemli anadolu yatırımdaki patronun malları ve cıty burada kilit noktada takıp edeceğiz malı kucağımıza yıktırmamamlıyız.

Sayfa 154/337 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •