Sayfa 192/337 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. kaynak: halkyatırım

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama
    En son 33 gün önce 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. 5 günlükhareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)
    CCI, +100 seviyesinin üzerinde ve aşırı alım bölgesinde bulunuyor. En son 4 gün önce yeniden aşırı alım bölgesine girerek yükselişin belki birsüre daha devam edebileceği yönünde işaretler veriyor.

Momentum
    Momentum, aşırı alım bölgesinde bulunuyor. En son 15 gün önce yeniden aşırı alım bölgesine girmesi yükselişin bir süre daha devam
    edebileceği şeklinde değerlendirilebilir.

Relative Strength Index (RSI)
    RSI, +70 seviyesinin üzerinde ve aşırı alım bölgesinde bulunuyor. En son 2 gün önce yeniden aşırı alım bölgesine girmesi, yükselişin bir süredaha devam edebileceği yönünde değerlendirilebilir.

MACD
    MACD, hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 34 gün önce hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

Stokastik
    Stokastik, aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Hareketli ortalamasını yukarı yönde kesmiş olması, çok kesin olmasa da, kısa vadeli biryükeliş olasılığına işaret ediyor olabilir.

2. City nın malını alan satan yatırım finans hatırlatmış olayım, şuan 12 bin lot net alıcılı takası kontrol ederız yıne

3. Saldıkça salıyo tam kayserili kolay ekmek vermiyor dandik hisseler gibi bi kanatlanamadı.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    City nın malını alan satan yatırım finans hatırlatmış olayım, şuan 12 bin lot net alıcılı takası kontrol ederız yıne
    yani bu iyi bişeymi.

5.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    yani bu iyi bişeymi.
    Cıty daha öncede aldı sattı ama hisse fiyatına bi etkisi olmamıştı,ama piyasa sever boyle alışları yınede.

Tahatada cıty 1.1 milyona kadar çıkmıştı şuan 850 bin civarı

6. Işin özeti şu cıty satıyor hisse yükseliyor, city alıyor yıne yukseliyor anlam vermek zor gerçekten amaç nedir bilmiyorum ?

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Işin özeti şu cıty satıyor hisse yükseliyor, city alıyor yıne yukseliyor anlam vermek zor gerçekten amaç nedir bilmiyorum ?
    bugun dususte ama.genel olarakmı soyledınız bılmıyorum tabi.ayrıca 12 bin lot çok az bır rakam degılmı.

8. Bu hisse aylardır 10 bin lerle toplandı

Sayfa 192/337 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •