Sayfa 199/337 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. ne bekliyorduk ne oldu.ne yaptığı belli değil ama bugun iyi mal yedirdi o kesin.yarın aşağı deriz yukarı sürer tahmin yürütmek imkansız olmaya başladı.

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    endeks korkutuyor haklısınız ama yukarıda ki malı alınca mal yedırme nasıl oluyor anlamadım aşağıya vermesi gerekmez mi bence mal topluyor yukardan.
    yukardan toplayacak olsa toplaya toplaya sürmezmi.son anda yukarı sürüp insanları kağıda çekiyolar millet sabah seansında dalıyor devamı gelecek diye ondan sonra aşağı salıyor kımse satamıyorda.tam tersine düşüyor diye ky almaya başlıyor nasılsa seans sonu yıne yukarı surer diye..nasılsa grafikte olumlu görünüyor.geçmiş grafıgı benı ürkütüyor bu hissenin ben uzunda iyi yerele gelecegını dusunmuyorum kısa vade beklentım var.oda 10 altına salmazsa iyi olacak yoksa tek hanelerde surundurebılır baya bı zaman.şu 11-12 leri goremedık gıttı.tek ümidim 10 ustunde bayadır duruyor destek yaptı gıbı gorunuyor ama alım gelmezse gerı salabılır.artık gıtmesı lazım yavaş yavaş yoksa sıkıntı olacak gıbı

3.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    yukardan toplayacak olsa toplaya toplaya sürmezmi.son anda yukarı sürüp insanları kağıda çekiyolar millet sabah seansında dalıyor devamı gelecek diye ondan sonra aşağı salıyor kımse satamıyorda.tam tersine düşüyor diye ky almaya başlıyor nasılsa seans sonu yıne yukarı surer diye..nasılsa grafikte olumlu görünüyor.geçmiş grafıgı benı ürkütüyor bu hissenin ben uzunda iyi yerele gelecegını dusunmuyorum kısa vade beklentım var.oda 10 altına salmazsa iyi olacak yoksa tek hanelerde surundurebılır baya bı zaman.şu 11-12 leri goremedık gıttı.tek ümidim 10 ustunde bayadır duruyor destek yaptı gıbı gorunuyor ama alım gelmezse gerı salabılır.artık gıtmesı lazım yavaş yavaş yoksa sıkıntı olacak gıbı
    Sana katilmiyorum, seansin son 5 dk 2,5 milyon tl islem ile hisseye %6 yukari kucuk yatirimci tasiyamaz mal yedirmeyse bu hafta ben baya yedim bakalim ne olacak tahmin zor degil benim icin teknik calisiyor.sadece bistten bagimsiz hareket ediyor hisse fiyati.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Sana katilmiyorum, seansin son 5 dk 2,5 milyon tl islem ile hisseye %6 yukari kucuk yatirimci tasiyamaz mal yedirmeyse bu hafta ben baya yedim bakalim ne olacak tahmin zor degil benim icin teknik calisiyor.sadece bistten bagimsiz hareket ediyor hisse fiyati.

hisseyı tasıyan ky degıl zaten taşınırken ordan ve ertesı gun atlayan ky.spek kagıdı yukseltemıyor bu sekılde hareketler cekıp tasımaya calısıyor ve bı yerden sonra koyverecek aşağı dıye dusunuyorum ama ben bunu sımdı beklemıyorum onuda soylım daha zamanı var.bakalım nereye gıdecek.

5. Nasıl bir kağıt mışın borsa çıkıyor bakıyorsun düşüyor eşlik ediyosun gayserili kolay mı para yedirir.

6. Bende gayserili sayilirim onlar gibi dusunebiliyorum artik

2-3 yildir paralarini yiyorum.

7. (+_+)karmaşık bir tablo sanırım şöyle bir hafta rahat arkamıza yaslanıp keyfini çıkartmadı kaç aydır.

8. İsmail bey

Sayfa 199/337 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •