Sayfa 214/337 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Sahibi oldugu center glas cam firmasini halka acmasi gundemdeymis demedi demeyin arkadaslar.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nerde okudunuz

2.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    nerde okudunuz
    Benım eskı yazılarımda okumuş olabılır, center glasın %50 sini satın alıp % 100 ortaklık yapınca umutlanmıştım ama center glassın yenı yapılan fabrikaya taşınması ve aynı çatı altında üretime devam etmeleri nedeniyle son buldu bu tahminim.

Joker75 arkadaşımızın 2 milyonluk alışın ne kadarı gerçekleştirdi acaba paylaşırsa seviniriz, bir hareketlilik var hissede çünkü

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Benım eskı yazılarımda okumuş olabılır, center glasın %50 sini satın alıp % 100 ortaklık yapınca umutlanmıştım ama center glassın yenı yapılan fabrikaya taşınması ve aynı çatı altında üretime devam etmeleri nedeniyle son buldu bu tahminim.

Joker75 arkadaşımızın 2 milyonluk alışın ne kadarı gerçekleştirdi acaba paylaşırsa seviniriz, bir hareketlilik var hissede çünkü
    evet joker aldımı acaba bende merak edıyorum.bugun kımler almıs ısmaıl bey pasta atarmısınız lutfen

4. Kafama takilan soru once sermaye artisinimi yapar halka arzimi onu bulamiyorum arkadaslar yardimci olun. Cam firmasindan ayda 20 bin tl kira aliyo sermayeside yuksek tam halka acilmalik duruyo.

5. Ne kadar aldigim spek totosuyla benim aramda ozel o bilir. Ama bilmedigi sey ne kadar daha alicagim

6.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    evet joker aldımı acaba bende merak edıyorum.bugun kımler almıs ısmaıl bey pasta atarmısınız lutfen

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. A1 capital yakinda takasa girebilir bu hizla devam ederse

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. gunaydın 11 tl üstü kapanış dıyorum ama yapamıyoruz. bugunlerde yaparmıyız göreceğiz 11 üstü kapanış ve orada bır kaç gun daha kalabılırse yenı trende hazır olun,

eşleşme fiyatımız an itibari ile 10,70 tl

Sayfa 214/337 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •