Sayfa 245/337 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

günlük pasta

3.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Bu topikteki güzel paylaşımları görüp aranıza katılmıştım. Ne kadar iyi yapmışım.Şimdi kendi adıma biraz sabır zamanı sanırım.Katkısı olan başta İsmail bey olmak üzere herkese teşekkür ederim.
    Ben tesekkur ederim.ben elimden geldigince bilgi paylasmaya calistim son kararlar sizin hep.

Bu hissede takaslar cok onemli gedik teb e giden lotlar onemli.takasta ilk sirayi is ten city aldi.

Önumuzde cok hareketli gunler olacak,guzel kap haberleri ve gunluk hacim rekorlari oldugu gunler benim icin bir sinyal olacaktir.Yukselis yeni baslamis olsa bile sonsuza kadar yukselmiyecek sonucta.

Bence teknik analiz anlayisiniza gore bir fiyat belirleyin ve bu kararinizdan vazgecmeyin ve zamani geldiginde uygulayin.Ben oyle yapicam cunku

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Önerileriniz için teşekkür ederim.Değerlendireceğim.

5. Geldikten tebe giden lotlar neden önemli.ve kap haberleri ve hacim rekorlari sinyal olacak derken satış için demek istediniz sanırım.kap ve hacim yükseliş içinse o durumda satmayi düşünme sebebinizi anlayamadım.bunu aciklarmisiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Geldikten tebe giden lotlar neden önemli.ve kap haberleri ve hacim rekorlari sinyal olacak derken satış için demek istediniz sanırım.kap ve hacim yükseliş içinse o durumda satmayi düşünme sebebinizi anlayamadım.bunu aciklarmisiniz.
    Takasta buyuk virmanlar tahtadaki oyuncularin işleri yatirimci demiyorum dikkat edin oyuncu. Oyuna dahil olmak icin oyunculari takip edecegiz ve tabiyki takasida.

Hisseler genelde guzel haberler oncesi zaten prim yapmis oluyor,sonrasinda gelen kap haberler kullaniyorlar ve mal devrediyorlar bunu anlamak icin hacime bakarim ben.Bu hacim genelde son aylarin gunlukteki en yuksek hacimi olur tehlike sinyalidir bu benim acimdan.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu virman işi iyimi kötümü yani sonuç olarak

8. İsmail abi teşekkürler

Sayfa 245/337 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •