Sayfa 246/337 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Bu virman işi iyimi kötümü yani sonuç olarak
    City,iş gedik,teb takip edecegiz bunlari belirttigim gibi gizel haberler gelmeye baslar ve gunlukte hacim rekorleri kirildiginda bakacagiz kimler satiyor.bizde tetikte olacagiz bu kurumlari takip edecegiz.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    İsmail abi teşekkürler
    Rica ederim sizlerdende fikirlerinizi ve elestirilerinizi bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Rica ederim sizlerdende fikirlerinizi ve elestirilerinizi bekliyorum

ismail bey temapol de olan durumun bir benzeri kront hisselerinde oluyor gedik yatırım orda da topladığı malları 36.00 dan başlamışlardı teb bankasına devrediyorlar ve hala devirler devam etmekte ve krontun geldiği seviyeler şuan 65.00 seviyleri denizkiraz42 adlı yatırımcı arkadaşın takaslarda gördüğü kadarıyla 51 fiyatlardan bayağı mal değişilmiş bunlardan yola çıkarsak temapol hisselerinde bana göre hareket yeni başlıyor şu an teb de olan oyuncunun (yine kişisel fikrim yabancı çünkü teb bankası yabancı takasında geçer ) maliyeti 14.80 şimdilik ben burdaki alımların devam edeceğini ve buna bağlı olarak ta fiyatın artacağını düşünüyorum bunlar haberlerle de desteklenirse yükseliş daha fazla anlam kazanır.temapol ile beklentiler nelerdir o haberler neler olabilir onlarıda öğrenmeye çalışıyorum sizlerin varsa dinlemek isterim teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by berfe Yazıyı Oku
    ismail bey temapol de olan durumun bir benzeri kront hisselerinde oluyor gedik yatırım orda da topladığı malları 36.00 dan başlamışlardı teb bankasına devrediyorlar ve hala devirler devam etmekte ve krontun geldiği seviyeler şuan 65.00 seviyleri denizkiraz42 adlı yatırımcı arkadaşın takaslarda gördüğü kadarıyla 51 fiyatlardan bayağı mal değişilmiş bunlardan yola çıkarsak temapol hisselerinde bana göre hareket yeni başlıyor şu an teb de olan oyuncunun (yine kişisel fikrim yabancı çünkü teb bankası yabancı takasında geçer ) maliyeti 14.80 şimdilik ben burdaki alımların devam edeceğini ve buna bağlı olarak ta fiyatın artacağını düşünüyorum bunlar haberlerle de desteklenirse yükseliş daha fazla anlam kazanır.temapol ile beklentiler nelerdir o haberler neler olabilir onlarıda öğrenmeye çalışıyorum sizlerin varsa dinlemek isterim teşekkürler
    Guzel bir ornek olmus,tmpol yatirimlarini 2019 yilinda tamamladi.

Kisaca ozetlersek;

Organize sanayi icerisinde kendi arsasini aldi.
    Fabrika binasini tamamladi.
    Yeni fabrika tasinmadan once sanirim 5. uretim hattini kurdu.
    İstirak olan Center glass sirketinin sermayesini artirdi.
    Daha sonra center glasin diger hisselerini alarak %100 ne sahip oldu.
    Bu iki sirket yeni fabrikada tek catida toplandi.
    Yetmedi ekstradan depo satin aldilar.
    Sonra fabrika binasi ve makineler finansman ihtiyaci icin bankalara sat geri kiralama yontemi kullanilarak finansman saglandi. (Bedelli yapabilirlerdi ama yapmadilar)

Uretimden gelen kar hem de bu sat kirala yonteminin katkisiyla 2019 yili yuksek kar elde etti.Yapilan yatirimlar sayesinde 2020 yilinda dahi kar etmeyi basardi.

En son da sirketin catisina yaklasik 1 milyon dolar degerinde gunes enerjisi kuruldu ve kendi tuketiminde kullanmak icin elektrik uretiyor.

Yukarda bir kac yili ozetledim ama atladigimda olabilir,benim en buyuk beklentim bedelsiz sermaye artirimiydi %100 uzerinde 2020 yili yilinda ama olmadi.bundan sonra olurmu belkide bu fiyatlama bunun icindir.

5. https://i.resmim.net/4UjOO.png
    Haftalık log görüntü böyle. bir kenarda dursun

6. Bilanço Şubatin kaçında gelir.ve sizce bedelsiz verirse bu bilançoyla aynı andami acikaniyor yoksa daha sonraki bir zamanda mi.sonraysa hangi aylarda gelebilir bedelsiz

7.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Bilanço Şubatin kaçında gelir.ve sizce bedelsiz verirse bu bilançoyla aynı andami acikaniyor yoksa daha sonraki bir zamanda mi.sonraysa hangi aylarda gelebilir bedelsiz
    Bilanco subat ortasinda gelir, bedelsiz icin bilanconun gelmesine gerek yok,bedelsiz sermaye artirimi icin son yayinlanan bilancoya bakabilirsiniz.Yedek akçeler,emisyon primi,yeniden degerlemeler gecmis yil karlari vs. bircok kalem vardir bedelsiz icin.

Yonetim kurulu karari yeterli bunun icin ama simdiye kadar gerek gormediler.

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://i.resmim.net/4UjOO.png
    Haftalık log görüntü böyle. bir kenarda dursun
    Yukardaki mavi uc cizgiye dikkat etmemiz gerektigi fikrine ulastim

Sayfa 246/337 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •