Sayfa 263/337 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    Dün akşam beklediğim tavanı bugün yaptı.
    makina satıp geri kiralamada muhtemelen devlet destekli Leasing yöntemi kullanmış olabilirler...
    Bu yöntem şirketler için bulunmaz bir nimet...Elbette kullanabilene..
    İleride bu fiatlar çok komik kalabilir..
    YTD.Kişisel öngörü olup aslı astarı olmayabilir.
    evet öyle vergi avantajıda var gecen sene çok araştırmıştım, yönetim gerçekten çok becerikli bu konularda.

hızlı bir yukseliş sonrasında dun tahtayı dınlendırdıler gayet normal bır durum, dökmeye uğraştılar. Bu hareketler sekur un hareketlerıne benzıyor

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    evet öyle vergi avantajıda var gecen sene çok araştırmıştım, yönetim gerçekten çok becerikli bu konularda.

hızlı bir yukseliş sonrasında dun tahtayı dınlendırdıler gayet normal bır durum, dökmeye uğraştılar. Bu hareketler sekur un hareketlerıne benzıyor
    Hocam hisse fiyatına ayda bir kez bakarsak dökülmeyiz.
    Her gün hisse fiyatı ne olmuş diye bakanlar satıp sözde daha iyilerini buldular...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam hisse fiyatına ayda bir kez bakarsak dökülmeyiz.
    Her gün hisse fiyatı ne olmuş diye bakanlar satıp sözde daha iyilerini buldular...
    Maalesef geçmişten ders alarak dökülmemeyi öğreniyoruz, benimde erken dökülme konusunda tecrübelerim var maalesef.

3,80 maliyetli beyaz hissemi teknık analiz hesabıma göre 4.40 tan verdim. Başarılı da oldum daha sonra 3.60 dan yerine koydum,sonra tekrar 4.40 üzerinden satışlarım oldu ve sonra trendi kaçırdık sanırım suan 18 civarlarında.

Beyazda en büyük avantaşım elımdekının yarısı ile trade ediyordum.ve sonuç olarak yarısını kaptırdık.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Maalesef geçmişten ders alarak dökülmemeyi öğreniyoruz, benimde erken dökülme konusunda tecrübelerim var maalesef.

3,80 maliyetli beyaz hissemi teknık analiz hesabıma göre 4.40 tan verdim. Başarılı da oldum daha sonra 3.60 dan yerine koydum,sonra tekrar 4.40 üzerinden satışlarım oldu ve sonra trendi kaçırdık sanırım suan 18 civarlarında.

Beyazda en büyük avantaşım elımdekının yarısı ile trade ediyordum.ve sonuç olarak yarısını kaptırdık.
    Çok haklısınız zamanla deneyim kazanıyoruz. Keşke piyasa zamanlaması yapabilsek ama olmayınca daha yanlış hareketler oluyor.

İçi "boş" firmalar öyle tuhaf piyasa değerlerine ulaşınca bilançosuna bakıp değerleme yapıp bu kadar yeter denecek rasyonel bir piyasadan git gide uzaklaşıyoruz. Bu nedenle yıllardır ortak olduğun firmanın hissesini al unut en kolay ve huzurlusu gibi geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. tavanda bekleyen 270 bın lot

6. 3.çeyrek ciro 37 ,4 . Çeyrek 40 milyon olmuş. Geçen gönderdikleri nde 96 milyon ciro vardi.Bugün kü kapta 116 milyon ciro var.Çok güzel bilanço 2021 yılı ciro 160 milyon olur.Banka borçlarını düştükten sonra kar 15 milyon gelebilir. Tmpol bugün boşa tavan olmamış. Bebek şirket al unut .

7. Net Dönem Karı veya Zararı
    9.632.627

8. maaşallahhhhh...bir bebek için fevkalbeşer....

Sayfa 263/337 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •