Sayfa 272/337 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Bank of kılçıksız satıyor bu arada net 30 bin lot

2. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ismail kardeş bu satış baskısını kim kuruyor öyle...zirvesi olan 25,50 den neredeyse %40 aşağı indi...amaçları ne olabilir ?? satıcıların elinde daha satılacak ne kadar lot kaldı sence ?? bu hisseyi senden daha iyi tanıyan kimsecikler yok...fikrin çok değerli dostum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ismail kardeş bu satış baskısını kim kuruyor öyle...zirvesi olan 25,50 den neredeyse %40 aşağı indi...amaçları ne olabilir ?? Satıcıların elinde daha satılacak ne kadar lot kaldı sence ?? Bu hisseyi senden daha iyi tanıyan kimsecikler yok...fikrin çok değerli dostum..
    satıcıların elinde çok mal var, bank of şuan baskı kuruyor ama bunu daha oncede yaptı, bugun baskı kurar ıkı gun sonra alır.

Hisse temel verileri çok güzel , tarihinin en güzel bilançolarından birini açıkladı, ben bir sıkıntı görmüyorum şimdilik brut takas biraz hacimi düşürdü. Ben bir süre daha burada olacağım o yüzden

5.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    satıcıların elinde çok mal var, bank of şuan baskı kuruyor ama bunu daha oncede yaptı, bugun baskı kurar ıkı gun sonra alır.

Hisse temel verileri çok güzel , tarihinin en güzel bilançolarından birini açıkladı, ben bir sıkıntı görmüyorum şimdilik brut takas biraz hacimi düşürdü. Ben bir süre daha burada olacağım o yüzden
    çok güzel bilanço açıkladığını biliyorum dostum...plastik sektörü bu yıl çok iyi...ayrıca ihracatı da artarak devam ediyor tmpol ün...büyüyen bir şirket..benim de elimde bir miktar var...25,50 yi görürken bile satmamıştım ama beni pişman etti.... umarım bu hisseden de kazanmak nasip olur...

ben tüm yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. şair burda ne anlatmak istiyor acaba :-) bank of bu kadar baskı kurarken kagıtta guzel bir tepkı oldu tavan olur mu bakacağız

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    şair burda ne anlatmak istiyor acaba :-) bank of bu kadar baskı kurarken kagıtta guzel bir tepkı oldu tavan olur mu bakacağız
    valla şaşilacak bir şey oldu..eminim ki son günlerdeki düşüşleri ile çok ky yı döktüler..iyi bir şirket olduğunu bilmeseydim ben de çoktan satardım...tavan olabilecek mi ?? ben de yakından izliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    valla şaşilacak bir şey oldu..eminim ki son günlerdeki düşüşleri ile çok ky yı döktüler..iyi bir şirket olduğunu bilmeseydim ben de çoktan satardım...tavan olabilecek mi ?? Ben de yakından izliyorum..
    aslında düşüş teknık olarakta 18-tl kadar olmalıydı ama fazlası oldu onu telefi etti bence bugun.

Sayfa 272/337 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •