Sayfa 287/337 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Anadolu’dan çıkış var büyük ihtimal dolaşıma aldıklarını birilerine veriyor alanında vardır bir hesabı dimi İsmail bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Anadolu’dan çıkış var büyük ihtimal dolaşıma aldıklarını birilerine veriyor alanında vardır bir hesabı dimi İsmail bey

şimdi farkettım 60 bın lot net satış var patron malı bu

3. Al itibariyle 118 bin Anadolu çıkışı

4. MKK kaydedilen iki patrona ait toplam 730.000 lot var bugun hepsini satacaklar mı göreceğiz.

5. Dün daha iyi fiyatlara vermek varken neden bügün yada yukarı sürüp daha kolay satıla bilirdi bu baskılı satış bedava değil

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    MKK kaydedilen iki patrona ait toplam 730.000 lot var bugun hepsini satacaklar mı göreceğiz.
    hepsini buradan satabilecek mi ?? senin öngörün nedir dostum ?? bu satış hisse üzerinde büyük bir baskı oluşturmaz mı ??

gerçi çok iyi bir bilanço bekliyorum ama diğer işlere pek akıl erdiremiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hepsini buradan satabilecek mi ?? Senin öngörün nedir dostum ?? Bu satış hisse üzerinde büyük bir baskı oluşturmaz mı ??

Gerçi çok iyi bir bilanço bekliyorum ama diğer işlere pek akıl erdiremiyorum...
    12/12/2019 tarihinde de satmışlardı yıne satabılırler bugun bıtse bence daha ıyı hepsi.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    12/12/2019 tarihinde de satmışlardı yıne satabılırler bugun bıtse bence daha ıyı hepsi.
    bu gün bitirmeleri çok zor..hep piyasa iyi değil hem de diğer ky lar da satıyor...

tabi taban olmadan mal biterse iyi olur...acaba güçlü bir alıcı var mı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 287/337 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •