Sayfa 291/337 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arsanda patron satışı olmuş ardından da bedelli olmuş diyorlar..acaba tmpol de de böyle bir şey olabilir mi ??
    Muhtemeldir ki bu hareketten sonra haber düşmesi beklenir. Patronun kafasına taş düşmediyse..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arsanda patron satışı olmuş ardından da bedelli olmuş diyorlar..acaba tmpol de de böyle bir şey olabilir mi ??
    Şirket yatırımlarını tamamlamış, borçlarını uzun vadeye çevirmiş yuksek karlılık ıle çalışıyorken bedelliden gelecek parayı nerede kullancağını nasıl anlatacak spk ya çok zannetmıyorum bedellı yapsın ama borsa olmaz dediğimiz bir çok şey oluyor.

bedelsiz potansiyeli daha yüksek, 2019 aralıktada 5,50 tl den yıne mal patronlar mal sattılar bugun yıne satıyorlar.

3. https://www.facebook.com/watch/?v=448541619735078

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şubat ayında tamamlama vizesi yapılan Yatırım Teşvik Belgeleri (BİST firmaları)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Resmi Gazete'de Yayımlanan "Tamamlama Vizesi
    Yapılan Yatırım Teşvik Belgeleri" Listesinde Yer Alan Bilgiler Şöyle:

Firma Adı : Temapol Polimer
    Belge Tarihi : 9.09.2020
    Yatırımın Cinsi : Komple Yeni
    Destek Sınıfı : Genel
    Bölgesi : 2. Bölge
    Yatırımın Yeri : Kayseri
    Sektörü : Elektrik Üretimi, İletimi ve Dağıtımı
    Sabit Yatırım Tutarı(TL): 9.425.852

5. bu haber çatısına kurduğu güneş enerji sistemi haberimidir ?

6.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    bu haber çatısına kurduğu güneş enerji sistemi haberimidir ?
    Evet dogru uzun vadede guzel yatirim oldu kendi elektrigini uretmesi.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Patron satışını sindiriyor piyasa dönüş için bir tavana ihtiyacımız var bu hafta içinde.Düşüş trendini kırması için 20 tl üstüde kapanış yönümüzü yukarı çevirmemize sebep olur. İşimiz zor ama tmpol için zor değil yeterki işleri böyle devam etsin

yukarda dirençler 26-TL ve 30 TL var
    aşağıda ise destekler 16 TL burası çok kuvvetli 2 kere denedi daha önce kıramadı, kırarsa 13,25 TL

aylardır beklediğm bedelsiz gelirse 30 TL ustune hızlı atarız sonrasını kestırmek zor piyasa karar verecektir.

Sayfa 291/337 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •