Sayfa 294/337 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. İkili dip mi üçlü mü çekiyor göreceğiz, burası çok kuvvetli destek ve teknık olarak çok güzel bir flama var bunu görmemek için kör olmak lazım.Trade yaptığımı biliyorsunuz 17-TL altında sadece alıcıyım satacak lotum yok açık oynuyorum.

26 şubat 16,31-TL

23 mart 16,63-TL

09 nisan 16,62-TL

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/926116

25.000.000-TL olan Kayıtlı sermaye tavanımızın 200.000.000.-TL'ye yükseltilmesi ve ayrıca Kayıtlı Sermaye geçerlilik süresinin 2025 yılına uzatılması nedeniyle, Şirket Esas Sözleşmemizin "Sermaye, Hisse Senetlerinin Nev'i Ve Devri" başlıklı 6. Maddesine ait değişiklik, 08.04.2021 tarihli Genel Kurul Toplantısında onaylanmıştır.

3. İsmail kardeş neler oluyor sence ?? çok sert düşüyor tmpol...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    İsmail kardeş neler oluyor sence ?? çok sert düşüyor tmpol...
    Bugunku dususu anlamak zor diyecek birsey yok 16,30 destegini kirdi,panik yapanlar oldu gibi.Bende beklemiyordum bunu.

Tek lot vermem bu fiyatlardan.3 aylik bilancoyu sabirsizlikla bekliyorum sonra tekrar degerlendirme yapariz temel olarak bozulma yok ise teknik analizi pesinden surukler.

Eskiden teknik analiz once gelirdi benim icin ama dogru olanin aslinda firmanin temel analizidir, o yuzden tmpolde fiyat hareketleri beni korkutmuyor vade sorunum yok cunku.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bugunku dususu anlamak zor diyecek birsey yok 16,30 destegini kirdi,panik yapanlar oldu gibi.Bende beklemiyordum bunu.

Tek lot vermem bu fiyatlardan.3 aylik bilancoyu sabirsizlikla bekliyorum sonra tekrar degerlendirme yapariz temel olarak bozulma yok ise teknik analizi pesinden surukler.

Eskiden teknik analiz once gelirdi benim icin ama dogru olanin aslinda firmanin temel analizidir, o yuzden tmpolde fiyat hareketleri beni korkutmuyor vade sorunum yok cunku.

İsmail bey sanki son patron satışları hissede ağırlık yaptı..acaba satışları ky lar mi karşıladı ??destekleri bile takmadan panik düşüyor..

Temele gelince bu güne kadar ki en iyi bilanço geleceğini düşünüyorum..yalnız bu Kayserili patronlar ne yapar bilemem...sattıklarını acaba çok aşağıdan alma niyetleri mi var bilmiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Herseyi bir adabı var düşüşü çok abartılar bilanço gelince ne yapacaklar acaba ?Halka arzlar bile ne olduğuna bakmadan piyasa değeri 500 ün üzerine atıyor !Biz bekleriz nasıl netaşı ,Goodyear,alcar ve janttı bekledimiz gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    İsmail bey sanki son patron satışları hissede ağırlık yaptı..acaba satışları ky lar mi karşıladı ??destekleri bile takmadan panik düşüyor..

Temele gelince bu güne kadar ki en iyi bilanço geleceğini düşünüyorum..yalnız bu Kayserili patronlar ne yapar bilemem...sattıklarını acaba çok aşağıdan alma niyetleri mi var bilmiyorum..
    Patron satisi oldugu gun destek olmak bende aldim, agirlik yapmis olabilir tabi piyasada kotu olunca sonuc ortada.

8.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Herseyi bir adabı var düşüşü çok abartılar bilanço gelince ne yapacaklar acaba ?Halka arzlar bile ne olduğuna bakmadan piyasa değeri 500 ün üzerine atıyor !Biz bekleriz nasıl netaşı ,Goodyear,alcar ve janttı bekledimiz gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Moral oldunuz, benim disimda sirkete guvenenlerin olmasi beni rahatlatiyor.

Sayfa 294/337 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •