Special Days Image
Sayfa 305/337 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Hacim güzel kapanış güzel ismail abi tahtayı izlendin mi bilmiyorum blok alımlar fazlaydı aktif olarak bu sefer farklı sanki ….17,70 hatta 20 geçilmeden yükselişe inanmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Hacim güzel kapanış güzel ismail abi tahtayı izlendin mi bilmiyorum blok alımlar fazlaydı aktif olarak bu sefer farklı sanki ….17,70 hatta 20 geçilmeden yükselişe inanmam

Evet hacım guzeldi, tahtayı 5 yıldır ızlıyorum, hiç değişmiyor maalesef her yukarı atagında arkasında kademede boşluk bırakıyor dun yıne kademede buyuk boşluklar oldu en buyuk eksılık tahtada yukarı hareketlerde arkasında kademeleri dolduramıyor olması , trend yukarı demek için henüz erken 17,70 üzerinde kalmaya başarırsa güçlenerek devam eder.

3. Tedirgin edici yerde.dun bugün 1 lira tokatladim.Allah bereket versin.her zaman kazandırdı temiz ve kısa.tekrar görüşmek üzere.

16 üzerinde neden duramıyor paldır küldür neredeyse eksiye geçecekti 15,80 kapadı acaba teknık olarak ne durumda grafik varmıydı

5. Şirketle defalarca tlf görüşmesi yaptım şirketin amacı ve konusu hakkında özellikle 2., 3. Ve 4 madde hakkında bunları üretmiyoruz sadece plastik levha üretiyoruz diyor halbu ki esas sözleşme de ambalaj ve boru diyor bu konuda üretim tesisleri gezen oldumu ?bu konu hakkında daha detaylı bilgi alırız ve yetkili bana tlfda bunları üretme yetenegimiz var ama şu an üretmiyoruz diyor ayrıca kurumsal olarak kimlerle çalışıyoruz diyorum bu gizli diyor rakiplerimiz duyursa bu ürünlere yönelir diyor bana saçma geldi referanslar ne kadar güçlü o kadar çok yatırımcı demek ?iş haberi sipariş hiç haber düşmüyor dedim karımızı ,ciromuzu etkileyecek şekilde olursa mutlaka haber veririz dedi .

6. gün..

7. arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır 16,07 maliyet ile taşıdığım tmpol hisselerimi sadece %1 lik kar ile geçen hafta çarşamba günü verdim...ilk aldıktan bir hafta sonra 25,50 yi görerken bile satmamıştım..ama son zamanlarda sabrım iyicene tükendi...şirket küçük sermayelidir ,büyüyen ve iyileşen bir şirket ...ama tahtada sanki lot sayıyorlar ve kimseye ekmek yedirmeyeceklerine dair izlenimler edindim...zaten ben sattıktan ertesi günü 17,55 leri ilginç bir şekilde gördü ve sonraki gün de hisseyi düşürdüler..bu iğrençlikler hiç hoşuma gitmiyor...uzunda yine de kazandıracağına inanıyorum ama şahsen benim sabrım bitti..

çıkardığım nakitim ile gedza hissemde fuul oldum...artık nasip ne olur bilemem...ben kalan dostlara başarılar diliyorum..yolunuz açık olsun...ileride yolumuz tekrardan kesişir mi bilemem...herşey nasip kısmet diyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır 16,07 maliyet ile taşıdığım tmpol hisselerimi sadece %1 lik kar ile geçen hafta çarşamba günü verdim...ilk aldıktan bir hafta sonra 25,50 yi görerken bile satmamıştım..ama son zamanlarda sabrım iyicene tükendi...şirket küçük sermayelidir ,büyüyen ve iyileşen bir şirket ...ama tahtada sanki lot sayıyorlar ve kimseye ekmek yedirmeyeceklerine dair izlenimler edindim...zaten ben sattıktan ertesi günü 17,55 leri ilginç bir şekilde gördü ve sonraki gün de hisseyi düşürdüler..bu iğrençlikler hiç hoşuma gitmiyor...uzunda yine de kazandıracağına inanıyorum ama şahsen benim sabrım bitti..

çıkardığım nakitim ile gedza hissemde fuul oldum...artık nasip ne olur bilemem...ben kalan dostlara başarılar diliyorum..yolunuz açık olsun...ileride yolumuz tekrardan kesişir mi bilemem...herşey nasip kısmet diyorum..
    hayırlı haftalar

2021 yılı borsa açısından iyi geçmedi bir çok hissede kar satışları geldi,tmpole doğru yerden girmişsin zarar etmedın ama paranın zaman değerini düşünürsen zararın var tabi.

Kararın hayırlı olsun.

Sayfa 305/337 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •