Sayfa 326/337 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

25 geldi fk 8

2. Özkaynak karlılığı %47 oldu ,maliyet artışı her şirkette olduğu gibi yüksek petrol fiyatları düşmezse ilk çeyrek daha çok maliyet artışı olacak ciro artışı mükemmel,nakit artışı ,yurtdışı satışları ve cam satışları hız kazanmış Maşallah tüm sektöre malzeme veriyor

Bu tarz bilançolar geldikçe kabına sığmamalı ama piyasanın kararı önemli bakalım nasipte ne var Malum Mart ortası geldi !!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bilançoyu güzel fiyatliyor. Tobe.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bilançoyu beğenmemiş gibi yapıyorlar arkasına haberler gelir mi mesela kar ne şekilde kullanılacak ?

5. Son haftalarda değişik kurumlar tahtada en dikkat çeken hsbc ve yatırım fonları ?

6. Bugün şirketin enerji krizinden negatif etkileneceğini düşündügümden tmpol le vedalaştım.Küçük ölçeklu bir şirket olması beni tefirgin etti.Kalanlara bol kazançlar..

Ytd değildir

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Bugün şirketin enerji krizinden negatif etkileneceğini düşündügümden tmpol le vedalaştım.Küçük ölçeklu bir şirket olması beni tefirgin etti.Kalanlara bol kazançlar..

Ytd değildir

Gule gule harca.temapol tipi hisseler kısa orta ve uzun vadede kazandırır. Sirket gayet güzel. Tabiki para lazımsa yapılacak bir şey yok.bu tempolu daha emekliye bir çocuk gibi.su an ülkemizde ve dünyada sıkıntılar var bu sıkıntılar bir gün bitecek yani aşkımızdan güneyde ve kuzeyde savaş var.o acidan sabırlı olmakta fayda var.sagliklar dilerim gule gule harca.ytd

8. Teşekkür ederim.Sizede bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Gule gule harca.temapol tipi hisseler kısa orta ve uzun vadede kazandırır. Sirket gayet güzel. Tabiki para lazımsa yapılacak bir şey yok.bu tempolu daha emekliye bir çocuk gibi.su an ülkemizde ve dünyada sıkıntılar var bu sıkıntılar bir gün bitecek yani aşkımızdan güneyde ve kuzeyde savaş var.o acidan sabırlı olmakta fayda var.sagliklar dilerim gule gule harca.ytd

Sayfa 326/337 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •