Sayfa 52/337 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 409 - 416 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Minumum dan 30 bin lotunu kaptım hissetmedi tahtacı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    e

Muhtemelen benim sattığım mallardır. Bende kağıdı düşürmeden sattığıma sevinmiştim. Hayrını görün. İşler giderek karışıyor. Ben fiziki altına döndüm. Herkese sağlıklı günler.

2. Birçok büyük fabrika üretimi durdurdu. Tedarik zinciri ya kopuyor ya da aşırı birikmeler oluşuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by phantom2 Yazıyı Oku
    Birçok büyük fabrika üretimi durdurdu. Tedarik zinciri ya kopuyor ya da aşırı birikmeler oluşuyor.
    Alttan alamazsın satmasaydın. Sat kirala buralardan yapıldı. Genele bakarsan rtalb nerde ecilc nerede... birde haftalikta ünlü yu gördün mü. Yalnız değilim 122.000 lot alınmış virmanlanmis. Stoğa çalıştığını farzedelim üretimi % 100 ucuz olacak petrolden dolayı senin altın topiginde uğraşıyor olman lazım uçacak kaçacak diye

4.  Alıntı Originally Posted by phantom2 Yazıyı Oku
    4.8 stop loss için çok geç diyenler olmuştu.
    Dibin dibi vardır demiştim. YTD
    Eğer buradan da stoplayamayip benim aldığım gune kadar devam ettiysen bayağı zarar girmiş olmalı

5.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Endeksin iki katı düşüyor iki gündür ...sermayesi kadar kar etmiş ama fiyata yansimamis ..

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir tercih sebebimizde bu yatırımcıları doğru yönlendirelim YTD

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Hayirli kandiller zafkanka ve tmpol sakinleri,

City bi ara yanlis hatirlamiyorsam 748 bin lot zirveyi gordu.yarin ne olacagi belli olmaz sunu biliyorum ki city ortalama maliyeti 5 liralar civarinda suan sattiklari zararina veriyor.

Sirkettin kasasindaki nakit ve patrondaki nakit bu kriz doneminde cok islerine yarayacaktir, haklisiniz bu adamlar işini bilen gayserililer oldugunu daha oncede yazmistim.

Endeksin 80 81 ni bida denemesini ve ordan donecegini dusunuyorum.bu son dususte tmpol cok guvendigim icin duserkende bicagi bazi kademelerde tuttum ama simdi biraz tedbirli hareket edicem.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ismail hocam ve tmpol sakinleri endeksin dow a degil de dax a uyacağını düşünüyorum. Ünlü deki o yüklü alım muhtemelen patronlar 122 bin lot bunun virman yoluyla gerçekleşmesi ise birilerinin fırsattan açıkça istifade ettiğinin kanıtı

7.  Alıntı Originally Posted by phantom2 Yazıyı Oku
    e

Muhtemelen benim sattığım mallardır. Bende kağıdı düşürmeden sattığıma sevinmiştim. Hayrını görün. İşler giderek karışıyor. Ben fiziki altına döndüm. Herkese sağlıklı günler.
    Yani bana kilitledin farzedelim sen bu parayı çekip fiziki altın alamazsın gerçekçi olalım. Kim kime kilitlemiş, tarih bunu gösterir. Yazılarda burda kalsın YTD

Sayfa 52/337 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •