Sayfa 76/337 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 601 - 608 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Yarın destek seviyesi olarak 4,50-4,15 ve 3,80 görünüyor. Fibo %50 seviyesi 4,15 dir ve önemli dönüş noktalarından biridir. Fakat daha önemlisi çıkarken de belirttiğim fibo %61,8 seviyesi düşerken de önemli destek olacaktır. Yani 3,80 altında en az iki gün kapanış yaparsa durum kötü diyebiliriz. Şimdilik düzeltme yapıyor diyelim. Bence bu yükselişin nedeni plastik sektöründeki arz ve talebin karşılanması İle alakalı. Örnek sasa, Petkim. Yani düzeltme olarak kalacağını düşünüyorum....
    Yazdıklarım ve çizdiklerin asla yatırım tavsiyesi olamaz.....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Yarın destek seviyesi olarak 4,50-4,15 ve 3,80 görünüyor. Fibo %50 seviyesi 4,15 dir ve önemli dönüş noktalarından biridir. Fakat daha önemlisi çıkarken de belirttiğim fibo %61,8 seviyesi düşerken de önemli destek olacaktır. Yani 3,80 altında en az iki gün kapanış yaparsa durum kötü diyebiliriz. Şimdilik düzeltme yapıyor diyelim. Bence bu yükselişin nedeni plastik sektöründeki arz ve talebin karşılanması İle alakalı. Örnek sasa, Petkim. Yani düzeltme olarak kalacağını düşünüyorum....
    Yazdıklarım ve çizdiklerin asla yatırım tavsiyesi olamaz.....
    Yazinin altina imzami atarim tesekkur ederim.muhtemelen bunu da tutturacaksiniz ufak bi yanilma ile yine.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar merhaba 24 mart kapanışın ardından 4 tane tavan hareketi yaptı bu hareketleri yaparken 4 boşluk bıraktı. Bu boşlukların birini bu gün tavana yakın bir hareket ve sonrada taban yaparak 1 boşluğunu doldurdu. Bu tip hareketler yatırımcıları hep endişe içinde bırakıyor ve böyle durumlardada hisse illaki bu boşlukları öyle veya böyle dolduruyor. Buda yatırımcıları zarar ettiriyor. Böyle bir durumda hisse yatırımcıları her kademede alıcı olsa bu boşluklar yaratılmasa güzel olmazmı?

4.  Alıntı Originally Posted by Yeşil Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba 24 mart kapanışın ardından 4 tane tavan hareketi yaptı bu hareketleri yaparken 4 boşluk bıraktı. Bu boşlukların birini bu gün tavana yakın bir hareket ve sonrada taban yaparak 1 boşluğunu doldurdu. Bu tip hareketler yatırımcıları hep endişe içinde bırakıyor ve böyle durumlardada hisse illaki bu boşlukları öyle veya böyle dolduruyor. Buda yatırımcıları zarar ettiriyor. Böyle bir durumda hisse yatırımcıları her kademede alıcı olsa bu boşluklar yaratılmasa güzel olmazmı?
    O boşluklar açılışta oluşuyor. Fiyat geri gelmediği için boş kalıyor. Maalesef bizlerin elinde olan birşey değil bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Bu kağıdı dün aldım ve alır almaz %10 zarardayım. Ne yapacağımı da şaşırdım. Bugün ne yapmamı önerirsiniz gidişatı ne olur bu kağıdın sizce?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Başkanım aynen katılıyorum dediklerine heran her şey olabilir, ayı çıkabilir daş düşebilir.

Birde grafikte bakınca boşluk bırakarak geldi o boşluklara 40 kere dikkat etmek lazım, tedbir sünnetmiş tedbirli olmakda fayda var.
     Alıntı Originally Posted by gokcekrpnr Yazıyı Oku
    Bu kağıdı dün aldım ve alır almaz %10 zarardayım. Ne yapacağımı da şaşırdım. Bugün ne yapmamı önerirsiniz gidişatı ne olur bu kağıdın sizce?

İlk gönderi ve ilk defa TMPOL alıyorsun onuda dün tepeden alıyorsun nedeyim, ALLAH yar ve yardımcın olsun.

Boğalar merdivenden yavaş yavaş çıkar ama ayı'lar camdan direk aşağı şelale atlarlar nokta.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    İlk gönderi ve ilk defa TMPOL alıyorsun onuda dün tepeden alıyorsun nedeyim, ALLAH yar ve yardımcın olsun.

Boğalar merdivenden yavaş yavaş çıkar ama ayı'lar camdan direk aşağı şelale atlarlar nokta.
    Bır gun oncesınde uyarılarımız güccük yatırımcı ile yaptık,ertesi gun yanı dun tavanı zorladık ama olamadan tabanı yedık.bu işin doğasında bu var 6 tavan görmüş kağıdı aldınız gökçekrpnr bugunde taban olma olasılığı yuskek kısa vadede zarar kaçınılmaz ama uzunda şirketın beklentileri fazla umut0109 teknık çalışmalarını takıp edın lutfen faydasını görürsünüz.

8. 4,22 taban fiyattan eşleştık

Sayfa 76/337 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •