Sayfa 311/337 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    tarihi zirvesi 23.16, kapanış baz alınır gün içi gördüğü rakamın önemi yoktur
    25,46 dan mal sattım (dekont geçmiş sayfalarda), iyi biliyorum bir daha bakın tarihi zirvesine :-)

2. Yeterince stoğu vardı ama artan petrol, enerji girdi maliyetleri ile esas faaliyet giderini çok merak ediyorum.. Satışlarını artan ivme ile sürdüreceğinden şüphe duymuyorum... Ana pazarda dnısı, Ditaş, bntaş ile birlikte bağıra bağıra büyüyorum diyen 4 şirketten biri bana göre
    OMAHALI

3. yakında dolar taşar buraları...
    severim muhabbeti..

4.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    yakında dolar taşar buraları...
    severim muhabbeti..
    Asıl şovunu 9 aylık bilançoda yapabilir, 6 aylık bilançoda hakkını verdı ama fıyata yansımadı bakalım 9 aylık ıle daha ne kadar tutabılecekler bu fiyatlarda çanak tamamlanmalı artık

5. Gölgede bekliyoruz heyecanla Mart tı bekliyorum fiyata bakmak yanıltıyor çoğu zaman bakalım nasipte ne var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 1 ayda citibank takası 397 bin lot erimiş sebebi ne ola ki

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

7. peg rasyosu 0.18...
    ne anlama geldiğini bilen bilir....
    ama bizim bizim bir alışkanlığımız var...
    peg 0.80 lere geldiğinde alıp,tekrar 0.20 lere geldiğinde satmak ve sonra firma sahibine,speke küfür etmek gibi...
    severim muhabbeti.

8.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    peg rasyosu 0.18...
    ne anlama geldiğini bilen bilir....
    ama bizim bizim bir alışkanlığımız var...
    peg 0.80 lere geldiğinde alıp,tekrar 0.20 lere geldiğinde satmak ve sonra firma sahibine,speke küfür etmek gibi...
    severim muhabbeti.
    9 aylık gelsın iyice sıkışacak, temel analiz teknık analızın çok çok önunde. bu sebeple teknık olarakta fiyat hareketı ıle destekleyecektır.

Üstüne dolaşımdaki lot sayısı çok düşük benzer şirketler hatta tmpol den daha kötü bilanço açıklayanlar 2-3 katlarını gördüler, böyle bir trend bende bekliyorum ama önce çanagı tamamlayıp 26 tl üzerinde kapanış gerekli bunu yapabilirse yukarda fiyat artık tahmın etmek zor nereye kadar ısterlerse.

bedelsiz sermaye artırımı patansıyelını hala unutmuş değilim inatçıyımdır, benden mal çıkmaz

Sayfa 311/337 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •