Sayfa 297/337 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. finansal giderleri gerçekten de çok fazla...plastik sektörü de bu aralar altın çağını yaşıyor...bence önce bedelsiz sonra da bedelli mantıklı olur...

benim merak ettiğim patronların sattığı 730 bin lotu kimlerin aldığıdır..bu lotlar sağlam ellere geçmiş ise o vakit söylediğimiz senaryonun gerçekleşme ihtimali de artar...

önümüzdeki günlerde süpriz güzel bir bilanço ile birlikte yatırımcı her türlü senaryoya hoş bakar..karlı şirkete herkes bir şekilde ortak olmak ister...şirket de bu altın çağını yaşıyorken bir şeyler düşünebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. yalnız hissenin tedavüldeki lotları az olduğu için vede kademeler çok sığ olduğu için aşağı ve yukarı çok agresif hareketler yapabiliyor..insanın başı dönüyor..buna dayanamayacakların bence hiç bulaşmaması daha doğru...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Patronlar hisse 50 tl gidince mal satamazlar spk tarafindan sikinti olur onun icin genelde operasyon oncesi mal satiyomus gibi yaparlar anlasmayla speklere mali verirler hem rahat oynasinlar hemde 50 tl den onlar 20 hesapdan mali caksin diye olay budur.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    finansal giderleri gerçekten de çok fazla...plastik sektörü de bu aralar altın çağını yaşıyor...bence önce bedelsiz sonra da bedelli mantıklı olur...

benim merak ettiğim patronların sattığı 730 bin lotu kimlerin aldığıdır..bu lotlar sağlam ellere geçmiş ise o vakit söylediğimiz senaryonun gerçekleşme ihtimali de artar...

önümüzdeki günlerde süpriz güzel bir bilanço ile birlikte yatırımcı her türlü senaryoya hoş bakar..karlı şirkete herkes bir şekilde ortak olmak ister...şirket de bu altın çağını yaşıyorken bir şeyler düşünebilir...
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Patronlar hisse 50 tl gidince mal satamazlar spk tarafindan sikinti olur onun icin genelde operasyon oncesi mal satiyomus gibi yaparlar anlasmayla speklere mali verirler hem rahat oynasinlar hemde 50 tl den onlar 20 hesapdan mali caksin diye olay budur.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    güzel açıklama dostum...eline sağlık..

5. Çok pis dövdüler arkadaşlar, şu bedelsiz beklentim olmasa 25,46-TL sattığım malları yerine koymazdım açıkçası.

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Çok pis dövdüler arkadaşlar, şu bedelsiz beklentim olmasa 25,46-TL sattığım malları yerine koymazdım açıkçası.
    Aslında ihtiyaç var ama ne yaparlar bilemiyorum...önce bilancoyu görmek lazım..öyle bir karar verirlerse de bilançodan sonra olabilir diye düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aslında ihtiyaç var ama ne yaparlar bilemiyorum...önce bilancoyu görmek lazım..öyle bir karar verirlerse de bilançodan sonra olabilir diye düşünüyorum
    2021 ılk çeyrek karı da bedelsiz için kullanılabılır mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    2021 ılk çeyrek karı da bedelsiz için kullanılabılır mı ?
    Hayır..bildiğim kadarıyla bitmiş yılların karı söz konusu olabiliyor

Sayfa 297/337 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •