Sayfa 211/337 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    sıradakı haber nedir.dışarı elektırık satabılır demıstınız ama bunlar elektırıgın kendılerıne anca yetecegınden bahsetmış.ve tepkı olarak yıne 10 altına saldı bu haber sonrası.
    yetmıyormuş bıle %60 anca karşılıyormuş, elektirk tukeımlerının bu kadar çok mu elektrık uretımımı az karar veremedım parasal degerı iyi aslında 4 ayda 543.000 tl tasarruf gayet ıyı , şirkete değer katacaktır tabi.Siradaki bekledığım haber bedelsız sermaye artırımı ama ges gibi olmaz ınssallah

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    yetmıyormuş bıle %60 anca karşılıyormuş, elektirk tukeımlerının bu kadar çok mu elektrık uretımımı az karar veremedım parasal degerı iyi aslında 4 ayda 543.000 tl tasarruf gayet ıyı , şirkete değer katacaktır tabi.Siradaki bekledığım haber bedelsız sermaye artırımı ama ges gibi olmaz ınssallah
    inşallah bakalım.şu 10 lardan bı uzaklassak önce gayet ıyı olacak.endeks boyle ucarken beklemek adama koyuyor.zarar açıklayan sırketler 10 kat arttı cok saçma durumlar dönüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    inşallah bakalım.şu 10 lardan bı uzaklassak önce gayet ıyı olacak.endeks boyle ucarken beklemek adama koyuyor.zarar açıklayan sırketler 10 kat arttı cok saçma durumlar dönüyor.
    bızım borsamız boyle maalesef kottan çıkan şirketler bıle oncesınde gunlerce tavan yapıyor anlamak zor. ama uzun vadede yatırım yapan şirketler herzaman kazandımıştır istatistikler çok net bu konuda o yuzden benım korkum yok.

4. bugun bu kapa gerek varmıydı.cuma kap açıklamıssın bugun endeks ucarken 10300 lerdesın 11 e yol alacaksın pat kap gonderıp hısseyı durduruyorsun.adamlar kagıdın gıtmemesı için elınden gelenı yapıyor patronda iş yok kağıdı durdurdu yine.yarın tekrar 10 uzerınde kalmak ıcın cabalamayız inşallah cunku bu dırenclerı coktan gemıstık tekrar bunları dırenc gıbı gorerek oyalanması hoş olmuyor.

5. Valla 5 yil beklerim bunu spek totosunun kendisini duzerim haberi olmaz boyle cakal hirsiz spekleri dukmekden ben biktim onlar bikmadi en son rodrigoyu cok fena dukdum adamin 3 milyonunu aldim sirket o kadar etmiyodu topladigim zaman simdi sira bu ****** cocugunda simdi diceksinizki niye bu kadar kufrediyosun ayip degilmi degil kardesim bu ****ler tuvalete gitmezler acikmayalimda yemek parasi vermeyelim diye onun icin bunlar insanlarin kanini emer bende bu ****lere tecavuz ederim kral benim
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Bu tahtada 2 milyonluk mal adığın zaman enaz 2 yıl beklemeyi göze alacaksın.
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ……………. Ayrıca güneş enerjisi santralinin ilk devreye alındığı temmuz ayından, bugüne kadar 986.245 kwh elektrik üretilmiş olup tamamı fabrika tüketiminde kullanılmıştır. [B]Söz konusu tüketim miktarının ekim ayı Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi elektrik tarifesine göre parasal değeri yaklaşık olarak 543.000 TL'dir.

bu kısmı yanlışmı anlıyoruz acaba … EKİM AYI ELEKTRİK TARİFESİNE GÖRE EKİM AYI SARFİYATININ PARASAL KARŞILIĞI mı ? yoksa İsmail beyin söylediği gibi 4 aylık mı ?

7. Tabikide 4 aylık, 1 kwh yaklaşık 1,8 tl...aslında ifade çok net....
     Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    ……………. Ayrıca güneş enerjisi santralinin ilk devreye alındığı temmuz ayından, bugüne kadar 986.245 kwh elektrik üretilmiş olup tamamı fabrika tüketiminde kullanılmıştır. [B]Söz konusu tüketim miktarının ekim ayı Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi elektrik tarifesine göre parasal değeri yaklaşık olarak 543.000 TL'dir.

bu kısmı yanlışmı anlıyoruz acaba … EKİM AYI ELEKTRİK TARİFESİNE GÖRE EKİM AYI SARFİYATININ PARASAL KARŞILIĞI mı ? yoksa İsmail beyin söylediği gibi 4 aylık mı ?

8. Pardon 0,55 kuruş küçük bir yanlışlık oldu...😊

Sayfa 211/337 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •