Sayfa 229/337 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Mobilya sektöründe işler iyi diyorsunuz..Bizim kuruluş kaç vardiya çalışıyor acaba,güncel bilgisi olan var mı? Bilançolar ne de olsa geçmişi yansıttığı için fiyata yansımış olabilir mi diye düşündüm ama aktüel vardiyalı ful çalışma varsa çok iyi olabilir.
    12 aylık ta iyi gelirse fiyat ucuz kalmış olur tabii

2.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Mobilya sektöründe işler iyi diyorsunuz..Bizim kuruluş kaç vardiya çalışıyor acaba,güncel bilgisi olan var mı? Bilançolar ne de olsa geçmişi yansıttığı için fiyata yansımış olabilir mi diye düşündüm ama aktüel vardiyalı ful çalışma varsa çok iyi olabilir.
    12 aylık ta iyi gelirse fiyat ucuz kalmış olur tabii
    mobılya sektorunde işler iyi ise bizdede işler iyi dedim :-) ben tabiyki araştırdım mobılya sektörü biliyorum sizlere yol göstermek açısından fikrimi yazdım.

3. Peki teşekkür ederim. Belki başka bir arkadaşta şirket hakkında doğrudan bilgi verebilirse çok makbule geçer.

4. İsmail den başka tmpolu en ince ayrıntısına kadar bilen adam yok.Kime sorsan sor.

5.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    İsmail den başka tmpolu en ince ayrıntısına kadar bilen adam yok.Kime sorsan sor.
    teşekkur ederım,küçük yatırımcıyız sonuçta param az ve değerli korumak için de yatırım yaptığım şirketlerin her detayını araştırır sürekli firmayı arar gerekirse ziyaret ederim.herkese tavsiye ederim kimsenın lafına itibar etmeyın lutfen ben dahıl her sosyal medya forumlarda her yazılan bılgıyı araştırıp doğrulayın, ülkemizde emek çok degersiz kazandığınız 3- 5 lirayı borsada kaybetmek üzer bizleri

6. İsmail 5.700 lot daha aldım.

7.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    İsmail 5.700 lot daha aldım.
    hayırlısı olsun bol kazançlar keşke yazmasan buraya alım yada satımlarını bank of alıyor arkasıdna diğerleri alıma geçiyor alımalr devam edıyor 11 60 oldu bıle

8. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 229/337 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •