Sayfa 30/337 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 233 - 240 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    İş bankası ağırlıklı farklı alıcılar var,Doce 21 olmuş tekrardan ismail abi
    çok takasa bakarsak mıdemızı bulandırır bunlar ben bedelsize kıtlendım yakın vadede.

2.  Alıntı Originally Posted by all_is_well Yazıyı Oku
    Valla abi ben bekliyorum o yuzden aldim yoksa biliyorsun almazdim bu ara, hayırlısı

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    inşalla oyle olur, savaş son bulur.

3. İsmail abi sermayeyi bedelli veya bedelsiz arttırmama şansı var mı

4.  Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    İsmail abi sermayeyi bedelli veya bedelsiz arttırmama şansı var mı
    Sermayaden fazla net kar varken bedelli çok zor , bu net karı temettu olarak vermeyeceklerıne gore bedelsiz yapacaklardır.yakın zamanda yönetim kurulu toplanır

Tam 5.40-5.45 aralığında tahta dengelendi derken yine endeksten dolayı yağmur gibi satış yedi ! Kasım-aralık- ocak mubarek aylar'da risk yok bişey yok ne güzel günlermiş ...

6. benim midem bulandı adamlar maliyetinin altına yabancı satıyorsa var bir pislik demektir.

Ayrıca bilançodaki kar faaliyet karı vs değil .Sat kiraladan gelen para bedelsiz vermesini gerektiren bir durum olduğunu sanmıyorum.

Yedek akçede bekletir.

Ama genel kuruldan ne çıkar bilmem.

Yabancı sattığı sürece uzak dururum patron malı 4,7 lerden verdi. AMAN DİİM parton malı alacaksa bu fiyatlar iyi bile.

7.  Alıntı Originally Posted by Trader81 Yazıyı Oku
    benim midem bulandı adamlar maliyetinin altına yabancı satıyorsa var bir pislik demektir.

Ayrıca bilançodaki kar faaliyet karı vs değil .Sat kiraladan gelen para bedelsiz vermesini gerektiren bir durum olduğunu sanmıyorum.

Yedek akçede bekletir.

Ama genel kuruldan ne çıkar bilmem.

Yabancı sattığı sürece uzak dururum patron malı 4,7 lerden verdi. AMAN DİİM parton malı alacaksa bu fiyatlar iyi bile.
    Bedelsiz sermaye artımını 2015 yılındada yaptı o yıl yaptıgında da uretımden gelen kar yıne boyle azdı.incelemenizi tavsiye ederim.

ikinci husus iki patron mal sattı aralık ayında 5,50 civarlarında o da kap ta var haberı kalan malları ne zaman satacaklarıda bellı değil, takıp edıyorum onu.

yedek akçe olayınada katılmıyorum, yabancı satmaya devam edıyor bu arada, görüşünüze de katılamamakla birlikte saygı duyuyorum tabi

8. bılançoda sayfa 49

Gelir tablosunda beyan edilen pay başına kazanç, net karın ilgili dönem içinde mevcut hisselerin ağırlıklı
    ortalama adedine bölünmesi ile tespit edilir.

Şirketler mevcut hissedarlara birikmiş karlardan hisseleri oranında hisse dağıtarak
    (“Bedelsiz Hisselerâ€) sermayelerini arttırabilir. Pay başına kazanç hesaplanırken, bu bedelsiz hisse ihracı
    çıkarılmış hisseler olarak sayılır. Dolayısıyla pay başına kazanç hesaplamasında kullanılan ağırlıklı hisse
    adedi ortalaması, hisselerin bedelsiz olarak çıkarılmasını geriye dönük olarak uygulamak suretiyle elde
    edilir. Pay başına esas kazanç, hissedarlara ait net karın çıkarılmış adi hisselerin ağırlıklı ortalama
    adedine bölünmesi ile hesaplanır. Grup’un bir hissesinin nominal değeri 1 TL ’dir.

Sayfa 30/337 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •